Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Adott egy Yamaha diversion xj600s 1997 .
Az a problémám hogy beinditaskor kopogogo hangot ad mind addig amíg be nem melegszik kb (8-10) perc és a kopogas kisimul .
Szelephézag most lett beállítva friss olajat is kapott .
De sajnos ez a jelenség előtte is fent ált.
Esetleg valaki járt így vagy ötlet hogy mi lehet?
Pestre nem megyek én sem de itteni fotókat tudok küldeni. 🙂
Te Cső, bemondta a rádió hogy ne menjenek a vidékiek katasztrófa turizmusban pestre 😁úgyhogy neked kéne fotókat csinálni, hogy legalább én ne tartsam fel ott a mentési munkálatokat 😁
Royszi kikukucskált a ponyva alól. 😁 Nem ismerem őket nem is tudtam, hogy ott vannak veteránosok....
Ez kemény...
😹
Ne is mondd 😁 Nem tudom mi lesz, de nagy lesz azt mondják. Egyelőre még lent van....
Csövi, elkezdted már szezonra felkészíteni a csónakodat?
Ezt már többször is írtad, szóval lassan tényleg megközelíti a gyári állapotot. 😸
Itt voltam, ez nem olyan rossz rész.
https://maps.app.goo.gl/2H27XE...
Jó lett a gép végre. Olyan jó lett mint még soha. 😁
93-ban a Hilferen vettük a jegygyűrűt... egész nap sétáltunk, megnéztünk vagy 100-at, mire meglett 😁 aztán most pár éve arra jöttünk haza valahonnan, és nosztalgiából benéztünk - hát soha többet. Inkább sétálunk egy borsodi zsákfaluban... ☹️
És igen, emlékszem hogy meg is jegyezted, hogy mennyire látszik rajtam a véleményem.😸 (tény, hogy hajóra szállítanám az összeset, persze olyanra ami a Vénuszra megy)
Hét éve, és igen, pont ez jutott eszembe, mikor azt gépeltem. (hogy a 80-as évek végi nett, csini kis osztrák városaimból mi lett mostanra...és rohadtul elkapott az ideg pár percre)
Bécsben is láttam eleget, de mivel másfél napot voltam, így annyira nem volt dolgom velük. (bár egy ilyen kebabos izében ettünk, mert a haverom ismeri a tulajt és elég jó a kaja)
Emlékszel grác belvárosában minden kapualjban fürtökben lógtak a fekák téged lepett meg a legjobban pedig az már vagy öt éve volt
Eszegessék csak, amit főztek... 🤔
Ezért is csak az eu-s libsík okolhatók, nem engedik kilőni a medvéket, persze hogy elszaporodtak nyilván nem svájcban meg brüsszelben 😁 ott más vadak vannak, de ezek a hülyék azokat se engedik kilőni 🤣
Mert számukra csak egy hülye turista vagy akit le lehet húzni😄 mi magyarok is ezt csináljuk a külföldiekkel, ezen nem kell meglepődni. Viszont az osztrákon látszik, hogy lenéz, én meg azt rosszul viselem.
(bár majd két és fél hete voltam Bécsben, de engem nem mertek -vagy elfelejtettek- megtámadni) 🙀
Az osztrákok alatt Abdulra vagy Tarikra gondolsz?
https://www.travelo.hu/hirek/2...