Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Egy kis segítséget kérnék:
2006 FZ6 mocim 36000km-el 1,5 hónap állás után megmakacsolta magát és nem vált lefele... Felkapcsolok 6-ba aztán visszafele csak 5 be kapcsolható. Csak ha megállok és mozgatom a mocit, szórakozással lehet visszatenni alsóbb fokozatba. Miután próbálgattam, gyakorlatilag lassan de megjavult, de ez nem normális dolog.
Van valakinek ötlete mi lehet a baj?
Amúgy nem csattan, nem tapasztalható semmi különös baj...
Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!szeretném a segìtségeteket kérni.Van egy 2004-es yamaha fz6 motorom és olyat csinàl hogy megyek vele 5-6km-ert és menet közben leàll,lefullad a motor...ezt akkor csinàlja amikor behúzom a kuplungkart visszaengedem a gàzt a fordulat visszaesik és megàll a motor,elötte mintha hallanàm ezt a blö-blö-blö-blö hangot.és a motor hangja is màs lesz.megàllok vele 4-5perc és újra indìtom és megy tovàbb majd pàr km és megint megàll.Tud nekem valaki segìteni hogy mi lehet ez vagy hol keressem a hibàt?úgy vettem észre hogy melegem csinálja...
beléptem a diagnosztika menübe ezeket irtam le
d01:16
d03:100
d05:18
d06: 18
d08:0,6
d20:on
d21:on
előre is köszönöm a segitséget!
voltál ma Esztergomba?
Sziasztok!
2007-es fazer 1000-em van,szeretnék venni hasidomot hozzá,ha valaki tud ilyet,reális áron és tudatná velem azt megköszönném!
ugy vettem észre hogy melegem csinálja...
beléptem a diagnosztika menübe ezeket irtam le
d01:16
d03:100
d05:18
d06: 18
d08:0,6
d20:on
d21:on

remélem kderül mi a baja.
köszi üdv.
Nos egészen biztosan későn szólok. Elsősorban most a Miskolc környékiekre gondolok. Tervezünk egy gurulást szerdára Tiszaújváros-Miskolc-Lillafüred-Eger-Szilvásvárad-Kazincbarcika-Ti
szaújváros útvonalon. Mi 10 órakor indulunk, viszont többen jönnek Salgótarjánból, hozzájuk 8-tól lehet csatlakozni.

Igaz én személy szerint, visszafelé lekoccolok Miskolcon, a kis motoros tanítványomat fel kell szednem Golopon, de az úgyis már a vége a történetnek.

Aki szeretne jönni, holnap (vagy ma) csörögjön rám a hetven / négytizenöt tizenhárom hatvan-as számon. Igyekszem motoron is meghallani. .-)
Hidegen és melegen is csinálja? Hibakód van?
Sziasztok!szeretném a segìtségeteket kérni.Van egy 2004-es yamaha fz6 motorom és olyat csinàl hogy megyek vele 5-6km-ert és menet közben leàll,lefullad a motor...ezt akkor csinàlja amikor behúzom a kuplungkart visszaengedem a gàzt a fordulat visszaesik és megàll a motor,elötte mintha hallanàm ezt a blö-blö-blö-blö hangot.és a motor hangja is màs lesz.megàllok vele 4-5perc és újra indìtom és megy tovàbb majd pàr km és megint megàll.Tud nekem valaki segìteni hogy mi lehet ez vagy hol keressem a hibàt?előre is köszönöm!
meg is vettem, remélem jó lesz. Elég jó áron adják, máshol 5ezer felett van.
Én is HF-t használok, gyári minőségűnek árulják. Amit belinkeltél egész jó áron van.
Semmi csak nem akarlak feltartani titeket Meg én nem nagyon szeressem az általatok preferált utakat (Lepence, Dobokő, régi 2-es)

Képzeld leaszfaltozták a Szentendrétől a Lajos forrás felé vezető utat. Tükörsima, tökéletes. Csak az építkezés miatt tonnaszámra van még rajta a kavics. Mondjuk a Minivel élmény volt
megkérdezem még a többieket mikor érnek rá!
van hely,de a motoroddal mi van
2 körültől ráérés van. Van hely a hátsó üléseden?
hallóóóóóóóó

szerdán egy laza kör hívjuk Jossimurát, meg a vén Ratyikat
Hova? Most már elkezdtem melózni és így sokkal kevesebb szabad időm van. De ha jó az időpont és nincs túl messze, akkor felőlem mehet.
Semmi gond, gurultam azért én is egy kicsit olyan jó idő volt hogy nem lehetett "falak között" kibírni.
Majd legközelebb...
Basszus csak most látom, hogy írtál a túra miatt.
9-kor indultunk Győrből, de így utólag szebb kört is rajzolhattunk volna. Az idő tökéletes volt, de többet kellett volna a hegyekben csavarogni. majd legközelebb.
Valakinek ELADO Givi v46 vagy v35 ?
Szilveszter egy hét múlva van programod? Elmehetnénk megnézni Warpig gépét Miccósz?
Köszi!
A gyári az a Yamaha.
Nyugodtan vagyél HF-t, jó bele.
Szerintem nincs akadálya a közös gurulásnak csak mobilon kellene egyeztetni időt. 302470617 az én elérhetőségem
Egyébként ahogy nézem a fotóidat egyforma vasunk van