Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lézergépkezelő vagyok ezen a gépen..
A kisfőnököm megrajzolja a kívánt alkatrészt és megcsinálja a programot. Én meg kivágom
Az előző munkahelyemen rajzoltam és progit is készítettem és ki is vágtam. Itt egy kicsit meg van kötve a kezem, mert az itteni progit nem használhatom, de néha belefér ez az amaz, ha főnök is úgy akarja..
Mesélj csak erről a "vágatok lézeren lemezt" dologról! Ha lesz időm a vizsgák után esedékes lenne két kis pár centis konzol legyártása a kiegészítő lámpáimhoz!
Mennyi a legalja az árnak, ha házhoz megyünk érte?


Gyorskötözővel nem lehet átfogatni? Átlátszóval
Ha fémmunkás helyen dolgozol miért nem csinálsz egy fém tartót és konzolt, ami tutira nem törik el Aztán ha jól sikerül árulhatod is
Köszi az infot!
Én még műszaki előtt áthívtam egy ismerőst, aki műszakíztat motorokat is. Átnézte a gépet, hogy jó állapotban van-e. Ő mondta, hogy a rendszámhoz nem szabad nyúlni. Nekem is el volt repedve a rendszám, és már meg is volt az új tartó, de pár mm-rel kisebb volt mint a rendszám. Arra gondoltam, hogy flexel kell az oldalát és máris szépen befér. Erre mondta az arc, hogy ha ezt észreveszik akkor bünti jár. Mondjuk nem értem honnét vennék észre, ha 1-1 mm hiányzik az oldalán.
Nagy nehezen belefeszegettem az új tartóba és eddig fent maradt.
Hali Zack!

Érdekel a Pirelli Diablo gumipáros? Ha nem, akkor meghirdetem.
A galériámban van egy két fotó az állapotáról:
linkkkk
.. a polc tetejére
Aztán mondhattam volna ezt a rendőrnek:
"DE HÁT BIZTOS ÚR! EZ CSAK 50-ES, AZÉRT NINCS RAJTA RENDSZÁM!"
Szabályos átfúrni a rendszámot és úgy rögzíteni? Ha igen, akkor simán és igényesen megoldom, h fent maradjon. Mivel fémipari cégnél dolgozom, így simán vágatok lézeren egy ideális méretű alu lemezt, és arra felfogatom.
A műanyag tartó sajnos nem bírta a rázkódást, a felfogató csavarok körül eltört a műanyag, és lerepült rendszámmal együtt. Nem gondoltam, h ez a vacak csak ennyit bír. A GS500-asomon is hasonló volt, azzal nem volt ilyen gondom soha...
Jöhet!
Miregondolsz?

Tűzdelt őzgerincet áfonyával?
Szia! Ajánlok valamit: motoros útvonaltervező
Eladó R1 fék betéttel együtt FZ6-os-ra kiváló tuning (8000Ft), illetve minden irányban állítható hátsó rugóstag (12,000Ft).
voda/624-8808
Esetleg elvihetők a kerekek is féktárcsástól FZS1000-be pont jók.
Akit érdekel a dolog és nincs programja a hosszú 7végére egy kis túra:http://goo.gl/maps/dg4bV Időpont:2013.05.19 Vasárnap start 9:00.Akit érdekel és kérdése van keressetek!
A rendszámot a műanyag tartója helyett én egy kórlemez lapra tettem fel. Először kivágtam méretre a lapot. Ezt felcsavaroztam rendesen a sárhányóhoz, majd erre kis pop szegeccsel a rendszámot. Nem rezeg, nem esik le, és könnyen tisztítható.
Ööööö. minek is mentél vissza érte ?!?!? Végre húzhattad volna neki mint a bolond :)
Csak infó: 5100 10w/40-es olaj a motoulpistinél, regisztráció után 9.300,- Ft/ 4 liter ! Sztem elég jó ár !
Most a listaárból adnak 32%-ot !
És ez már az új dobozos ! Tehát friss :)
Fel kell azt a rendszámot rendesen rakni!
Csodás magyar utak! Ma mentem gumicserére és mi történt? Elhagytam a rendszámtáblámat! Csak a gumisnál vettem észre, h vmi nem stimmel a hátuljával. És amikor rájöttem, h mi hiányzik...
Aztán eszembe jutott, h a repülőtéri út egy bizonyos szakaszán rendkívül rázós volt az út. Sejtésem beigazolódott és egy félórás keresgélés után meglett a drágaság Ekkora mázlit bmeg....
Sajnos a mostani túrázást még ki kell hagynom. Szerencsére nem egészségügyi, vagy műszaki probléma miatt !...........

Igy most csak nosztalgiázom !
De Ti is erre felé mentek....
https://picasaweb.google.com/d...
A szóló kép látszik az útról !
Peti !
Ha lementek Makarskáig , az út tenger felőli oldalán már bent Makarskán egy leágazásnál már látszik , van jó szállás, 10€ volt.
A ez vicces.Linkel elvezet a fenébe.
Gyakorlatilag át a bosnyákokon toronyiránt lett volna.
Mivel eddig 3x pálya/karlova/senj volt az uticél.
Kell egy kis változatosság.

Ajánlották mint útvonal.Barcsig sem pályán.
Meglássuk milyen.