Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem próbáld meg a sugomotor bontót. Bajaiak ha jól emlékszem. Én is tőlük vettem pár dolgot. Szerintem kicsit olcsóbbak is mint a többi. (de ez magánvélemény) :)
Mintha nekem se lenne meg a rendszámom!
De mákod volt!Én keresgettem de nem találtam.Sok reményt nem fűzök hozzá h meglesz,mert annyi paraszt ember van,hogy pont egy motor rendszámot nem fognak leadni ,inkább behajítják a susnyásba....még nem jelentettem le csak megkérdeztem az okmányirodában.Remélem nem élnek vissza vele.Várok még egy hetet és muszáj lesz egy újat csináltatni..
a rendszám manó most rágja meg mindenkinek a tartóját. Szal mindenki ellenőrizze, hogy jól van-e felrakva a következő út előtt, és akkor nem lesz gond
Micsoda rendszám-elhagyós hét van!
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni .Ha valaki netán Keszthely és Révfülöp között motorozik vagy bármi mással közlekedik és talál egy rendszámot UIS- 896 ,,akkor keressen meg!Előre is köszönöm kedves társaim!
Üdv!

Holnap megyünk ki ausztriába kicsit motorozni akinek van kedve esetleg és ráér szívesen látjuk. szombathelyen 10kor tali az omv kuton ahogy beértek városba balra. Egyik kolega is jön innen Fz1-el ugyhogy bárki csatlakozhat :D

Üdv
Akkor mondhatom vissza a rendelésem.
Ricsi Bontó
Ez nem jó magyar motorra... 240*130-as a hazai rendszám
Sziasztok!

Kecskemét környéki Fazer-es vagyok, segítséget keresnék. Bontott alkatrészek érdekelnének a 2004 évjáratú szürke Fazer 600-ashoz.

-fejidom ( az szürke betétek nélkül)
-sima plexi vagy túra plexi
-kuplung kar
-bukógomba (sajnos ez gondolom csak párban van)
-hátsó irányjelző
-bal oldal motor dekni
-hátsó kapaszkodó
-oldal idom
-kormány végzáró balos
-első sárvédő

Sajnos sikerült a motort a bal oldalára fektetnem, valakinek ötlete hol melyik bontóban tudnák szerezni hozzá alkatrészt? Nézegettem az Ebay-t is, de ha lehet itthon oldanám inkább meg.
Első gondolatom az volt, hogy cserélem az alkatrészeket újra, de olyan horror áron adják őket, hogy ezt elvetettem. Amit lehet hegesztetek és fényeztetem, amit nem csak azt cserélném, de azt is ha lehet használt alkatrészre.

Várom az ötleteket.
Köszi
Hali! Ha van vkinek Givi vagy Kappa márkájú Monokey típusú platnija, az kérem, jelezze felém
Azt én is néztem, de ha valakinek az kell, hogy szép legyen tessék.
Én adtam 300-400 forintot a műanyagért és én nem találom annyira csúnyának, hogy indokoltnak tartsam a 20-30szor drágább tartó beszerzését. 9 évet bírt az előző is, és azért tört el végül, mert én feszegettem, ha ez csak a felét bírja ki, az is több mint jó.
És milyen jó árban van...!
Az enyémen egy domború fejű kapupánt csavar tartja a táblát. A rendszám eltakarja ezt, és két darab 4-es popszegecs fogja fel a rendszámot a lemezre. Alig észrevehető, soha nem vont gond vele.
Ismerősömnek két csavar tartja a rendszámot és átment már pár vizsgán. Itt is a vizsgáztatón múlik, mint mindig.

Szerintem is jobb és szebb, ha nem a műanyag keretben van a rendszám, de még nem szántam el magam a megvalósításra.
OK!
Szia Babulu!
Most vettem észre, h írtál. Tehát:
Pirelli Diablo
Első gumi DOT 4505. Nincs felkeményedve, ép, sérülésmentes. 3mm profilmélység.
Hátsó gumi DOT XX12. Tehát 2012-es a hetet most így fejből nem vágom. 6mm profilmélység. Ép, sérülésmentes.
Újonnan a hátsó 39000Ft-ért láttam. Ezért a 25e Ft sztem nem sok a 2 gumiért
Frípeti, cska nem téged láttalak a Pólusnál este fél 7 körül hazafelé menni a kék vasparipán? Az a kabát mintha nem lenne jó
Nah, akkor ha úgy alakul a dolog, majd megkereslek, aztán bizniszelünk!
Az kicsorbult a legutóbbi Tapsihapsi elleni küzdelmemben...
Van lézerkardod is?

http://youtu.be/4uer5Gk_y-8