Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

Innen http://www.decalshop.hu/ rendeltetek már valamit? Korrektek?
nem szoktunk járni, sőt még törzskönyve sincsen, mert anno hülye fejjel nem kértem. de nagyon jo vérvonalu, és már tenyésztők is mondták hogy nagyon szép. gondoltam ha ilyen képet teszel fel, akkor keresek én is hasonlót :)
ha lehet, akkor inkább lc2-es sárvédöt szeretnék, az enyém el van törve hátul, és az oldalábol hiányzik egy darab, csak azért tetszett meg, mert nem volt benne a lámpa, de mikor lementem a garázsba, már láttam hogy nem ok a dolog. ezen kivül kellene a légszürőnél mind a két darab, mert azok is töröttek, láttam is egyet de ezt abszolut nem merem megvenni. ezt irja a srác........Yamaha DT 80 LC hűtőspoiler, fekete szinű, matricázva gyári eredeti, a képen látható. Vadonatúj!
Látom ő is ugróbajnok! :-)
Kiállításra szoktatok menni vagy bull találkozóra?
Bocs az off-ért!
De szép. :)
Ha nem gond, fel rakom az enyémet is :)
nekem van sokkal jobb álapotban lévö de rá lehet mokulni az yz sárvédöt is az enyémen az van ha megnézed de tudok szolgáli eredeti yamahásal DT 125 r ez aZ AMIT AKÉPEN LÁCC ÉS A MATRICÁK IS RAJTVANNAK
itt is van egy!:-)
ok, köszi. Már késöbb én is rájöttem, lent megnéztem a motort, és teljesen más volt.
igy vettem annó de szerintem fojtás lett kivéve
én 85 re emléxem mint a 80-ast és a farkidom tm jó nézél 80 as lc2-öt is az már jó én úgy tudom
azt hiszem 86, de azt viszont biztosan tudom, hogy 89-ig gyártották, onnan már R volt 2003ig
nem, ez R-re valo
Hali!
Lenne egy kérdésem. Az LC2-es dt-ket mikor kezdték gyártani?
sziasztok,
szerintetek ez jo lehet lehet a 125-ös lc2-höz?
nem merem megvenni, amíg nem tudom hogy jo-e hozzá, lécci segítsetek, meg hogy hogy lehet felrakni.
Szép lett a motorod !Gratula! A kipuffot a fojtás miatt vágtad szét v, csak javítva volt?
köszike sokbakerült nem tom mennyibe nem számoltam össze de majdenm minden újj
kurva jol néz ki a vasad, hasonlo matricát szeretnék én is a hütöidomra
Valaki rakjon már fel képeket ,hogy hogy állnak a gépek amik felújítás alatt állnak!Karácsony után és is rakok fel pár képet a vasról Januárra készen kell hogy legyen mert utánna nem lesz időm befejezni.És még csak a váz festésnél járok
csak a jótol van messze, unokaöcsém AM6-os RX-ében is taiwani cuccok voltak, kuka az egész, attol függ hogyan és mennyit szeretnéd használni a motorod, de kb 20 ezres a 80ashoz a PROX dugoszett, amivel nem 5-10 hanem 25 ezer km-t is elmegy böven
Ja az meg ne tévesszen meg, hogyha bemész pl egy yamaha boltba, mint egyszer én is a helyibe, akkor ugyanezt akarják rád sózni 8-9000-ért, mint gyári utángyártottat.
Made in taiwan, de nyugi nem szokott vele baj lenni, nekem is volt, haveromnak is ilyen, tesómnak is ez van, kb 5-10 ezer km-ig biztos hibamentes, ha megfelelő a kenés, stb. Ez a legelterjedtebb 80-asba, más fajta nem is nagyon van, legfeljebb aranyáron. Legalábbis amikor én kerestem nem találtam. Nem bóvli....
Szeretnék a motoromhoz DT 50 (1987) egy hátsó gumit.Terepre használnám.Ha van valakinek eladó írjon.Biztos meg tudunk eggyezni.
Köszönöm.
Sziasztok!
valakinek nincs véletlenűl bontott váltója 125r hez? nem kellene az egész váltó csak az 1ik fogaskerék! ha valaki valamit tud az légyszi szóljon!
köszi
kösz a választ, és ez mien gyártmány?