Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy ha nyáron/ősszel lesz eladó működőképes dt-je írjon majd
125ös nem poweres, 50ezer felé, elég ha épp beindul
elől 1.8, hátul 2.2
mennyi légkört szoktatok fújni az első és hátsó kerékbe terepre?
Koyo árulta kb 3 hete az övét, nagyon szép!
Keress visszafelé, hátha megvan még neki, csak levette a hirdetést.
nincs egy dt sem a háznál
lesz majd, de most nincs
ini
Helló
Nem eladó a dt?
ha igen mennyi az ára?
írj neki:
motorkovacs@gmail.com
van egy rakás dt meg egyéb 2t cucca
én tőle vettem mindig
Helló
nem eladó a moci?
Nem.
tudomtudom de esetleg olyat nem tudsz ami nincs fen a neten?
Dehogynem. Parancsolj.
aha és nem is tudsz eladót?
Az már rég nincs meg. Most egy 125R-em van.
Aha
És nem eladó véletlenül a dt?
Nem. Ez valami tuning cucc. A motorral vettem, de nem ért le a fiam lába és kiszedtem.
Helló
Ezt a kiemelőt te csináltad?
Köszi, ez tényleg jó oldal, szerintem hétfőn fel is hívom.
Grat a DT-hez!
Szerintem egy általános ellenőrzéssel kezd légszűrő, gyertya, váltóolaj, lánc/lánckerekek, fékbetétek ilyesmi.
Itt érdeklődj a kipuff utn hátha van neki Szatyina Géza 06-20-311-7614 vagy 06 20/427-1314, WEBOLDAL
Jóh lehet rosszul fogalmaztam beindulni be fog a motor de semmire nem lesz jó erőtlen satnya lesz.... Akkor így írom.
Tudtok valami megbízható bontót? Link-et vagy címet?
Köszi, nemsoká kimegyek, megnézem akkor a számokat. és köszi, mert nem tudtam hogy milyen fajta, de most már akkor LC2. :)
Üdv közöttünk! Az adatlapodon megnéztem a motorod. Ez egy DT125 LC2 tipus. A műanyag elemeket biztos meg lehet javítani, ha meg van minden darabja, kipufogót pedig vehetsz rá bontottat is nyugodtan. Az eredeti új alkatrészek nehezen beszerezhetőek és méreg drágák hozzá.
A kormány alatt az alvázon jobb oldalt, legalábbis nekem.
Nálunk is nagyon hideg volt reggel, nekem a kezem fázott nagyon, még kesztyün keresztül is, és ezért hagytam abba.
ok, köszi. Megpróbálok vissza olvasni, meg figyelni hogy mit irkáltok. sajnos mivel svájcból lett hozatva, semmi féle papírjaim nincsennek hozzá. Hol találhatom az alváz számát?