Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cső!
üresbe világítania kell, akkor is ha tele van az olajtartály, elvileg ellenőrzi hogy működik-e a lámpa!
Igen igen gondolkozom hogy eladom a Dt-met és veszek egy másik gépet vagy elcserélem.Ehelyett a gép helyett, Husqvarna WRE 125-öt akartam venni csak drágább volt egy 100-assal.Viszont most fenntvan ugyanaz a gép 260-ért 310 helyett.Az lenne a kérdés hogy az mennyivel durvább gép?Mert olvastam hogy gyárilag kiadott legerősebb 2 ütemű enduró 38-40 lóerő csak hogy a DT után mennyire lenne durva mert valaki aztmondja hogy a DT125 18-19 lóerő mások hogy 26-28.Amúgy erről lenne szó: link
Szerintem 1 jobb motoros boltba a közelbe tudsz kapni. én bringaboltból veszem...
Az is 1 jó megoldás :)
Én vékony filctollal behúzom ahol éppen áll és amikor megállok általában megnézem hogy hol tart.
Igen! nekem is csak üresbe világit, pedig szinig van töltve..:)
Lehet h összekötötték az üresjelzöt meg az olajat...:) mind1 én azért jobban bizok a saját szemembe.. minden 3.inditésnál reggel megnézem az olajszintet... biztos ami biztos..
Igen elvileg akkor kellene de nekem is akkor világit amikor üresben van pedig csutkára van töltve a tartály.Viszont a kábel rosszhoz lett forrasztva az üreslámpa helyett az olajlámpáéhoz..
Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit, mint újdonsült DT-s! Az érdekelne, hogy van -e közületek valaki Pestről, esetleg a X. ker és környékéről? Főleg 80-asokra gondolok mivel nekem is ez van, és jó lenne néha összefutni.
LG Mobile Motocross Freestyle Show
nem tudjátok idén is lessz jó lenne elkeveredni odaa
Vki nem tudja honnan tudok beszerezni egy hengerfej tömítést? Vagy esetleg vkinek egy jó állapotú?
Az olajlámpa tudtommal akkor világít ha kevés a keverő olajad a tartályban...Ha töltesz bele akkor már nem fog világítani!
aha ,jolene nekemis egy ijen
kösz mindenkinek a helpet nekem elöl 16 gyári hátul 57 fogaskerék
Mármint a motort vettem..... csak ne legyen félreértés..:) kissé elirtam
Hátt az az igazság hogy kb 1,5 hónapja vettem 1 nagykanizsai sráctol :) A Kiput a srác csinálta saját kezüleg azt mondta neekm :)
Udvardi , a kipu gyári vagy valami tuning ? ha nem gyári mijen s kb menyi , geci jó
Oks! azért köszi :P
szerencsére nekem nincs ijen gondom de fogalmam sincs hülyeséget meg nem akarok mondani
Nemnem :) A vezetékekkel semmi gond nincs 2 napja néztem át
:)
itt az én paripám :)
Az elektronikád nézted milyen állapotban van?Hogy nincs-e szétvagdosva a főkábel?Mert kiváncsiságból szedtem szét hogy miért nem megy a szervóm meg hogy miért az olajlámpa ég aztán összevolt baszva az egész elektronikám.Visszább van kép is a gyönyörűségről!
Nah megnéztem a power motorom.A szervó ha direktbe kötöm rá 12V-ra pörgeti viszont az elektronikán nem megy át az áram.Majd ha lesz suli az elektronika tanárral kiméretem ő úgy is nagyon ért hozzá aztán ha meglehet csinálni akkor megpróbáljuk.Hátha valami filléres egyenirányitó vagy ellenállás szállt el.Szoritsatok!
Oks, köszi! mostmár nyugotabban alszok
Hali!Nekem is igy van!Amúgy azért mert valszeg rosszul lett a kábelezés összekötve.
Köszi csirke! Amugy a kiegyenlitöbe miért keröl ijen fekete szmötyi? pedig kipucoltam....
nemhiszem hogy hengerfejtömités elszált volna mert felújitva vettem..
Hali!
Mekkora lánkerekekkel használjátok a DT-t? nekem 15-53 van fent,nem bírja rendesen kiforgatni a 6.at!pedíg nem rég lett dgó cserélve! lehet h. ezmiatt?