Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha DT 125 Rendszámos Supermoto eladó!El.-hát. Tárcsafékes, Vízh ütéses, Külön olajzású, Motorikusan és Esztétikailag is Kitünő, Új prox dugó gyűrűvel, új kuplung bowden, kis 3- szög indexek(+gyári indexek), kultúráltabb tükrök(de megvannak az eredetiek is), valamint a Brembo Supermoto kerekeken felül,van hozzá Gyári enduro kerekek újszerű gumikkal, Gyári fejidom lámpával, És tárcsavédő színrefújva! Forgalmiban,10kw szerepel. A1-el is vezethető. IrÁr: 385.000 HUF CSere Érdekel Rendszámos Motorra, Robogóra (A1-el vezethető-re)

Hirdetés megtekinthető itt(Képekkel): Yamaha DT 125 Supermoto
Sziasztok!
Van egy 2004es Yamaha dt-m.
Ha valakit érdekelne akkor ezen a számon hívjon: 06209330268
265.000ft-ra tartom!
Hello!
én még amatőr vagyok,szóval bocs a kérdésért,de kb mennyiért lehet megoldani azt,ha egy dt 125-nek kopog a hajtókar csapágya?vagy egyáltalán nagy baj az?
válaszokat előre is köszi
Tud valaki eladó 125r kormányt?
125-ös 2T Husqvarna Wr-ről volt szó a hszban. Azt szeretne venni a srác. Azért írtam ezeket. Egyébként 50üóránként cserélem. Az kb 3000km nem felel meg egy normál utcai motornál.
Hello.
Valaki mehtudná végre mondani hogy egy 125-ös Dt be hány km-r enként kell cserélni a dugatyút , gyürüt? Mennyi az előírt km-re?
alapjában tisztában vagyok hogy 2t ben érdemes sőt kell a dugót a gyűrűvel együtt cserélni ! 4 ütemben sokat elmegy egy dugó ! drága dolog 40 üó ként cserélgetni 45 ft szettet ! a 2ütem más másfészer annyit pörög csak felső fordulatszámban megy igazán ! azért a 4t már alacsony tartományban tol azért itt a kopás nem olyan mint 13ezernél !
wr szelepek !
Gondolom, hogy a szelepek még a gyáriak, mert a 2T-ben nem sok van .
Egyébként meg érdemes a dugót gyűrűt egyszerre cserélni! Használattól függően, persze, hogy el lehet menni vele sokat. (dt-vel kb 20ekm!)
Nekem is van egy KX125-öm, épp most kell felújítani a himbát, (mert már van egy kis lógása ) 24e, lengőkart kb 14e, dugót-gyűrűt cserélni kb25e, tömítések, olaj még egy 10-es. csak azért, hogy ne álljon meg sosem alattam
Ez is egy versenymotor, és ezeket azért kell cserélni, mert elérték az üzemórát...legalábbis felénk így szokás
Én tulajdonosként és aktív használóként mondom hogy 5 éves motoromban eredeti dugó hajtókar szelepek csapágyak stb ! amit én cseréltem az egy gyűrű készlet volt 6950ft értékben ! motorikusan ennyi ! ami még drágább az a láncszett ! 25 ft komplettan egy jobb lánccal ! egyéb kopó alkatrészek árain nem nagy a különbség tudom hisz van egy 125rem is !
csak kerekem van ! tárcsám sajnos már eladtam itt a fórumon valakinek ! féknyerget ? azt viszont lehet hogy tudok egy 600 as sportmotorét !
Köszi :D
szija szerintem 10 nél kevesebb de 10 nél tödd sosincsenn az tuti

márt vagy 25000 Km motoroztama kis gépppel szoval azé vágom hogy mizuss
Sziasztok tutok nekem olyan oldalt mondani ahol tudok venni matricákat ilyen öntapadósakat ? pl:
vki nem tudja tizedre pontosan hogy hány literes a 125ös tankja?
valahogy nem akarom elhinni hogy csak 10
Érdekelne a kerék,esetleg a hátsó fékkel kapcsolatos cuccod is lenne,mert a dob fékeset akarom átalakítani!
Yamaha DT 80hoz keresek végdobot!
http://www.hasznaltauto.hu/2705242_yamaha_wr_2009


i
nnen kell venni ne szalonból ahol 2,6 millió
ez az álmom ez a gép hu de meg kergetném 525 EXC KTM se kutya de a yamaha vágod a név kötelezz
A WR-egy versenyenduro (majdnem cross blokk enduro vázban). Bivalyabb jobban megy, DE többet kell szevizelni!
--- Minden poros motorozás után légszűrőmosás és olajozás (ez a DT-nél sem árt!), gyakori olajcserék, dugócserék, odafigyelés az üzemórákra!
Sajnos itthon nem nagyon lehet találni olyat, ami nincs lestrapálva! Szerintem csak akkor vegyél, ha még van tartalékpénzed (vagy apunak) a szervizelésekre!
Oké köszi:) akkor felhvom öket :)
komplet tömitést tudsz cska veni szerintem pink motorsnál kapsz

vizhütöt meg probáld meg a polgárdi motror bontot felhivni

http://www.hengerfej.com/mbont...

itt szerintem van választéék
Valaki tudna mondani vagy linkelni olyan oldalt ahol lehet találni DT hez Vízhűtőt és hengerfejtömítést?
Köszi :)
az olaj lámpa üresben vilégit sebeségeb rakod el kel hogy aludjón

akkor szok piros lenni ha kevés az olaj vag ybe villog akkor kevés az olaj d e aazal még hogy pirosban van 200 km lazán el lehet még vele menni cska trartájt kell figyelni oldallt