Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Olyan problémában kérném a segítségetek, hogy:
Van egy DT125R. Kapott új dugót, henger (1-es túlméret).
Bejáratás után, olyan probléma van vele, hogy 2-5. fokozat között érezni a nyomatékot benne, de nem indul meg olyan elánnal. 6.-ba pedig nem nagyon gyorsul. Csak tartja a sebességet. max.90-100km/h.

Előre is köszi az ötleteket.
eg y kis kedviditó
néz körül amit k attam linket akár kérhtsz saját mintát is avgy megtervezed és megcsinálják neked néz körül sziaj szivesen
szija néz itt körül
http://www.motormatricak.hu/#/...

tudsza kár csináltani is akár saját dizájn szerint is vizálo kopásálo stb jó minöségü matrica
SZIA van kapcsolo az3ezer a lámpa tarto is van az négy ezer acsomagtarto pedig 2ezerft.
Hali!Kellene nekem egy kis segitség!Akinek van a motortján olyan felirat hogy DT 50 légyszi fényképezze már le és töltse fel ide.Mert akarok nyomtatni magamnak matricára csak kéne valami alap.Nagyon nagyon megköszönném
Köszönöm srácok a segítséget..
neheragudj de 3000 forint ba kerül párja az ilyen gagyi minöségnek de 5000 ft párja a goldfren fékbetéétnek inkáb ajánlom ezt kicsit drágább de legelább a betét kopik jobban a tárcsa kevésbé anyira mintha más betátet használnál egy tárcsát 20000 ezerér kapsz ami nem is eredeti én anó vetem goldfren csipkézetet de 20000 ezret nem igen ért és rosdásodik is pedig Goldfren szoval ja oda kel figyelni
Bocsi rosszul emlékeztem 3000,- darabja volt csak párba emlékeztem de van egy oldal bár ezt a fajta fékbetétet nem ismerem ahol 4.400,-ért árulnak
[L=http://parilla.hu/index.php?pa...]--ITT
ja és nem én voltam a hibás
sziasztok hallod slim neked mien hoszú küllö kellet az első kerékbe?
Lehet el tudom intézni márkaszarvízzel hogy belöre 18-as kerket rakjanak a 21" hejett mert kedden jöttem haza nagymutertol és 1 suzuki kijött elém:S én meg belecsúsztam és majd hétfön vagy még nem tom mikor megy márkaszarvízbe és ott minden szart megcsináltatok rajta leglább nem kellesz költenem rá anyit monyuk most alig bírok járni:(a bl lábam bal oldalánál hiányzik a börö fele vagy a mi megvan az megvan égve
Darknox: És tudsz nekem ebben segíteni hol kaphatnám meg ezt 3000ft-ért?
Lehet azért van mert már akinek van eggy kicsi esze az legális motort vesz!
Használtat nem érdemes venni az új fékbetét párja 3000.- és akkor pár évig nem lesz gond
nekem reklámtáblás matricás csinálta uv álló hőálló zsugorodásmentes anyagból
1m2 5 ezer ft munkadíj óránként 5 ezer
én vittem képet fél óra alatt kész volt az összes kivágás
ezek 2008as árak
írtam.........
1 traubiért átvehető csepelen
postával nem kínlódok.......
Hali mindenki!
Segítségetekre lenne szükségem! Yamaha Dt 125-höz a hátsó fékhez kellene nekem használtan 1 pár fékbetét!(Tárcsafékes) Ha vki tud írjon nekem!Előre is köszi..Minden jót..
hehe:d nyilván láttad a "megroncsolt" hengert:D
köszönöm segítségedet, nagyon sokat segítettél! :) Széles utat :)
szija nekem van vegyél fel msn re yamaha450wrf@hotmail.com
Helló srácok! Nem tudjátok h mennyire kapósak most a DT-k? Kategória váltás miadt adnám el de eddig még csak pár érdeklődő volt, de nem voltak túl komolyak. Előre is köszi.
http://www.hasznaltauto.hu/3180506_yamaha_dt_1994
Sziasztok!Van valakinek esetleg 125 R-hez robbantott ábrái?
Hali!Nekem is kéne ilyen 50-es matrica a 2 hátsó idomra csak nekem pirosban.Akinek van a motoromra (fényképeim között) az légszi irjon már!Vagy honnan lehetne ilyet venni?
ha minden áron kerekezni akartok akkor előre kisebb hátra meg nagyobb fogaskereket rakjatok ha csak ez érdekel titeket akkor biztos kiál kerékre rendesen.
az enyém 2 ikbna gázrántásból kerék gyári cucal szocal nem lehetetlen csak meg kel tnaulni kerekezni rendesen hogy tudj is vele menni de szerintem ahhoz nehéz a DT 120 kg és 125 ös a WR450F 118kg azt kicsit combosabb szoval ha nem lenen nehéz akkor kapkodná az eljét.
egy alú váz kéne bele meg alú lengő villa új modern teleszkopok azok is könyebek + alú felni azt góóó
nem szép lassan csúsztatva engeded rá, hanem hírtelen, nagyobb fordulaton, csak olyankor lábad a féken, meg eszed a helyén .hiába gyenge szekér de azért hátast tud dobni ha elbénázod.
Helló
Mennyiért adod a matrica szettet?