Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mennyibe fáj egy ilyen fessszab?
Nem váltottak, az alaplapban nincs külömbség, van egy 99 és egy 92-es most.
A tekercs sztem nem tud csak úgy tönkremenni, ha nem sérül, ez egy simán feltekert és szigetelt drót tulajdonképpen.
Inkább fesszabályzó.
Oksa csak előbb ki kell szűrnöm higy melyik a rossz lehete nem is a tekrcsek azért köszi.
szijasztok érdekelne ki milyen alkatrészeket tudna szerezni meg idomokat meg érdeklödnék hogy valkki egy alkatrész listát nem tudna dobatni vagy ilyesmi vagy olyat ahol meg lehet nézni mi mennyibe kerül meg hogy menyit ér a mocim szerintetek 1992 125 R es és rendszámos müszakis az üléshuzat már uj rajt
van eladó lendkerekem meg komplett gyujtás minden van ami csak kellhet.
Én inkább a fesszabályzóra tippelnék. Sajnos ahhoz, h kiderüljön mi okozza a bajt, szépen el kell kezdeni cserélgetni a dolgokat. (legjobb, ha egy havernek a motorjából lehet a bontogatni, és ha megvan, h mi a szar, akk csak azt kell cserélni)
Vagy kell egy poton 1,5millió! forintos műszer... Nagybátyám szerencsére tud szerválni a cégtől kölcsönbe, ha nagyon kell vmire. Rácsípteted a vezetékre, pontosabban átt kell fűzni a vezetéket agy nagy nyitható vasmagon, és szépen megrajzolja és menti az áram, illetve feszültségből létrehozott grafikonokat.
(csak egy példa, önindítót mértük, látható a függvényen, h mikor sűrített vmelyik henger, illetve, h az egyik hengerben kisebb a sűrítés - nem folyt akkora áram) Emellet tud fázisszöget, és minden egyéb nyalánkságot, ami csak kellhet. Dehát ipari technika...
haljátok a 125r az 89-2003-ig ugyan az nem? a kilseje meg a motor is?!?
remélem hogy ilyen de lehet hogy az lesz a vége hogy veszek egy lendkerék lehúzót
Bár a kijövő vezetékeken mértem szakadást a multiméterrelés nem volt...
gondolom akkor 96 és 97 is egyezik remélem nem pont akkor változtattak rajta... Ha egyszerre ment el a töltés és a világítás vagyis a világítás van csak nagyon halvány kb 15%-os de gázadársa ugyan ugy erősödik...
Ezeke a tekercsek szállhattak el egszerre vagy mégis a fesszabályzó?
csizma

Yamaha Dt 80-as eladó 94évj. 155Eft
Suzuki drz k8-as 1M 150Eft
suzukis cordura kabát+gatya vadi uj egyszer sem használt és is kaptam a motorzhoz 110Eft bolti ára 134Eft

60% 19' cross gumi 2000ft
65% 21' -//- 2000ft
köszi!
Pont téged ajánlottalak neki Kálmi
Nem, ezt egy 250es dt alaplapjaként találta nekem a google...
Már írtam...
Helló! Nem tudom neked írtam emailt?
Az egyéb tartozékok is megvannak hozzá: óracsoport tartó, km, fordulatszám spirál?
Mert érdekelne a dolog.
Ez egy 92-es 125R alaplapja...
Nekem van, szép állapotban lévő km+fordszámmérő 10eft.
Colban pedig 4,10 széles kell.
110es van benne gyárilag tudtommal, nekem a 80ason az volt, ami neked méretben
a mostanin meg 120as van, de a 110es elég
Hali!
Nekem 120/90-18-as van!
Ha gondolod dobok fel képet!
Légyszi irjátok le, hogy mekkora enduró gumi való dt-be mert crossból nekem most 110/100-18 as van de azt mondták hogy enduróból nem ilyen kell!
Ez mi?
Simson?
125-be nem nagyon van megszakítós.

De az elrendezés valami olyasmi biztosan,gyújtás,töltés,világítás.
Én ilyesmire emléxem. Sajna nem készült róla kép.
http://store01.prostores.com/g...
hello
dt125be a power motorba vanak fogaskerekek az egyik szétment a fogjai kapok én még olyan fogaskereket vagy egybe másik power motort kell venem?
irjatok köszönöm
krisz
Jaj ne viccelj dehogy haragszom
De ha talánál képet az jó volna