Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a modell solid edge, a megmunkálás edge cam
Viszont a fordszámmérő már 9500-tól piros. Amúgy máshol is láttam már 160-as órát, nemtom kinek kevés a 140-es.
Mibe csináltad? SolidWorks?
Egy ilyen kis tábla engem is érdekelne:)
Nemtom. 80as és nekem eddig van írva.. Az más kérdés hogy nemmegy ennyit. Gondolom ez maradt rá anno
Kösz!
Mi a nyű az a 160? Azt viszi si a géped nem?
rajta vagyok a témán csak midig itt eszi rosseb a főnököm
Szia!

Havernak kéne ,de az most nem tudja kell-e vagy mégse kell.
Tiszta idióta. Ha kell valakinek add el nyugodtan és ha eldöntötte akkor írok. Azért köszi!
Jó lenne ha már eladtam vna! Én még nem bucsusztam el összekeversz vkievl!Am nekünk jun.15lesz a ballagás!
Nem úgy volt,hogy már eladtad? Egyszer elköszöntél tőlünk, vagy tévedek? Amúgy mikor ballagnak az általánosból? Gondolom akkor lesz pénze azoknak a gyerekeknek, akik most akarnak motort venni.
Eladó a Dt-m Sürgős
160EFt
arc irj valamit akkor kell a feszültség szabályzó?
Valaki nem szeretne feltölteni egy képet a motorja műszerfaláról ....? ( 80 ccm-esről ha kérhetem )
az egész 90 000 ft lesz holnap megyek érte
Sziasztok
Nemrég vettem egy 25-ös dt-t, az lenne a kérdésem, hogy a légszűrő
tartó műanyag keret blokk felőli oldalán gyárilag van-e szivacs tömítés ragasztva?
Köszi a válaszokat!
olyan nekem is kéne, majd ha ott tartok egyszer ... :P Ha kész van képet kérek!
hello
mitől lehet az hogy a kipuffom egyre hangosabb? Üveggyapot most lett benne cserélve...akkor jó volt...nem is huzattam szval nem is tudott kiégni.
és mennyibe fájt ez a kis beavatkozás?
szevssztok srácok kész lett a DT-m végre 4 hét után. hengerfelújítás, dugó, gyűrű, csapszeg, hajtókar, főtengelyfelújítás, hengerfúrás, tömítések, szimeringek, olajcsövek,olajokmindenhol a motorban, új váltóolaj, új powermechanika, új bovden a powerhez, szóval most olyan mint az új... minden új benne, legalábbis a blokkban. kíváncsi vagyok rá, mennyivel lett erősebb, meghát járatni fogom úgy 1000 km-ert. 50-70kmh-s tempóval, 4000-7000-s fordulaton. aztán 500km-nél kihúzatni kicsit, de nem ész nélkül holnap hozzuk el már várom. majd írok tapasztalatokat, ja és persze csinálok képeket, és ami a legfontosabb annyi km-ert rakok bele a hétvégén amennyit csak tudok vigyázzatok magatokra
üdv:Dani
Turner alkotása engem is érdekelne.
Turner! Sikerült valamit kreálni?
köszönöm szépen az invitációt, te is irhatsz ha sopron fele endúrózol