Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és a fényezés sem két forint volt rendes műhejbe lett csinálva!
Hy! valakit nem érdekel egy idom csere?ojan idom érdekelne ami gyári müanyag szinűű!itt az enyémrőől egy kép
van bele valo villaolaj, 3-5 ezres, én a 80-asba 7,5 W-s viszkozitásut tettem, a 125be meg 10-est
lökésgátló olajat szoktak beletenni
milyen olajat kell tenni egy dt80as elsoteleszkopjaba? marmint ha le akarom cserelni
jaja, majd megoldjuk, a drotozos mokát ismerem, de nem véletlenül nem irtam, jobb szeretném ha szét lehetne szedni... majd ha már tényleg 100 h nem lehet, akkor ugyis az lesz, mert ilyen ugye nem maradhat... és köszi mindent
Jah az meg a másik hogy ha egy nagyon erős ember fogja megtekerni akkor letörhet a csavar amit ugye szintén nem akarnál szerintem
ha meg nincs semmi gond a mocival, akkor meg qrv@jól járok.
Nem sérted meg én sem sértettem meg alőször leszeded a porvédőt utána a "zégert" (igazából az egy 1-es drót kiszeded az fogja a szimeringet és utána egy vékony dróttal kiszeded én sem sértetem meg kicsit pepecselős de a csavar ha be van rohadva inkább hagyd úgy szerintem...
hat ez biztos 2t:P
neked irtam thx
2000es, ha nekem írtad :D
ez hanyas evjaratu dt?
Üdv. Hirdetem a kínai quadomat neten. Ezt a 2000es évjáratú szép dt-t ajánlották érte, bár a dt értéke jóval nagyobb.
A gazdája azt se tudta telefonba megmondani, h 2t v 4t.
Nekem gyanús. Gondoltam arra, lehet lopott. Nem keresi itt vki esetleg?
AZ MSN cimem juhasz_istvan80@example.com
igen de hatul dobfek van. v mi a neve itt anak mondjak
A motorelől tárcsás?
s az a balos oldalidom menyi lenne? es a hatso fekbe van az a kerek cucc ami fekez vegulis. az erdekelne meg
s csak balos?:(
karbim nincs oldalidom csak ballos
karburator van ? s olyan oldalidom ami kell az ules ala?
pityeszke adj egy skype msn yahoo cimet es besz ott ok?
MERT VANNAK CUCCOK.................
SZIA. mi kellene?
nem a csavar, hanem a teloszár
a csavar berohadt mint a kurvaisten, apám fogta és én probáltam tekerni, de semmi... nemtom, majd valamit kitalálok ha erösebb ember se tudja szétszedni:D