Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van valakinek dt alkatresze?
hogy tud 1 csavar behorpadni
de az biztos hogy egys zerübb ugy szimeringet cserélni ha ember rendesen szétszedi
itt el valaki?:))
hello mindenkinek. van valakinek oldalso muanyad dt-nek ami van ott az ules alatt oldalt es karburatorja?
SZIA. elso kipuf10ezerft fejidom4ezer kicsi karc, hátso bura az nincs kuplung bowden az se tudok adni..........
de az fogja a szárat, nem lehet szétszedni különben, amugy meg mélyen van a szimering, nem akarom megsérteni a szárat
5ezerft
Itt egy link ha valaki újonc és érdeklik a dt-ék :

http://hasznaltmotorok.hu/tesztek/teszt/37
Ott nem is kell szétszedni szimering cseréhez...
Satuval meg óvatosan bánjatok nehogy eldeformálódjon...
hello srácok, az a gáz, h berohadt a csavar a telom aljában, nem tudom mit évö legyek, hogy tudnám kiszedni, hogy kicserélhessük a szimeringeket a telokban, hétfön fater elviszi munkahelyére aztán satuba szétszedi, ha addig nem megy, valakinek volt ilyen baja, meg lehet oldani máshogy?
Üdv. Nem tud valaki egy berúgókart meg egy sebváltó kart 125-ös TDR-hez?
ja meg első sárvédő kellene még képpel:) üdv
Heló. érdekelne az első-hátsó kipufogó, a fejidom, a hátsó lámpa búra, kuplung bowden. megtudnád mondani, hogy melyiknek mennyi az ára?
* a kipuffogókról, a fejidomról, és a h. lámpabúráról kellene részletesebb kép* hogy van e karc, törés, repedés rajta
üdv.:Dani
Hali.dt-50-re lÁnc És lÁnckerekek menyibe kerulnek? 13 as els? És 45-?s hÁtso. ko?szi-
Helló!
Keresek gázhúzó markolatot, első és hátsó láncvezetőt egy 93 125 DT r -hez.
Vigyázz Magadra!
Fej idom lámpával mennyi ?
DT cumok valakinek?
gyere msn re megadom az 1 ik srácnak az msn jét 250 es quad 4 seb+ hátra 2008 as szerintem még cserél is:D
Eladó!

06 20 521 84 99
udv, 4 db csavarral asszem....de lehet h csak 2...:D megnézem majd, irj rám msnen...
Ma vtam újra dokinál és kis műtétet kellet csinálni a térdemen hogy kijöjjön a vérsavó! sajnos elintéztem magam hogy 1jóideji nem motorozzak! most azon gondolkozom hogy megérné a dt helyett pl. 1 wexxtor quadot benni?
hallottam ilyenröl, h belevert a dugattyu, konkrétan rotax blokkos 125-ös apriliánál, 2x is irtak már ilyennel
amugy nem tudom hogy miért van, mondjuk állitással csak nem csinálja...
de mivel én kis buta vagyok, nem okoskodok, mert balfasz lennék ha monddjuk szét kellene ott szednem mindent :D
Ezt a beleérhet a dugattyúba a power szelep már nekem is mondta egy motorszerelő, amúgy azt nem értem miért hosszú berugókart raknak a gépekre miért nem áttételezik le és akkor nem kéne 30cm-es kart rúgdosni...
Amúgy meg nem biztos hogy látod kívülről......
Csak, ha a szelepfedelet leveszed....
Lehet belülről vezérelt a szelepkitámasztás....
enyémben nincs dekompresszor igaz csak önindítós
szomszédét meg megnézem majd lehet van rajta.......
amúgy másik ismerős berúgós/önindítós ténéréjén sem volt dekompresszor melegen könnyű volt berúgni hidegen nem próbáltam
berúgókar meg több mint 20 centi szerintem 30 is van az