Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem is azzal volt baj, nekem üvegen ment/megy 120-at
"olyan kérdésem lenne mi okozhatja azt hogy a motor 140 et ment 9 ezres fordulatun"

szerintem rossz volt a km órád
képet tudnál róla küldeni?
Helótok olyan kérdésem lenne mi okozhatja azt hogy a motor 140 et ment 9 ezres fordulatun és aztán elkezdte enni a vizet ezért szétkaptam láttam hogy karcos a henger is ezáltal felfurattam kitakarítottam powert stb a motor prox dugót kapott meglett síkolva satöbbi bejárattam és a motor alig akar 6000 nél többet forogni és 100 a vége a power is be van állítva az előirt helyte örülnék nagyon ha valakinek lenne erre egy megoldása hogy ezt mi okozhatja előre is köszi amugy egy Dt 125 ről van szó
Eladó egy 2005 ös 125ös dt.Akit érdkel írjon
engem érdekelne a dt cuccok közül a km/h mennnyiért adod?
sziasztok esetleg ha valakit érdekelne egy nagyon jó dt 125-ös hivjon ezen a számon 06306375977 ( csak amit most az utolsó negyed évbe csináltam rajta elsö telo ujra szimeringezve olaj kicserélve. prox dúgoval felujitva és ujrafúrva hátso kerken az összes küllö kicserélve újra füzve karbantartott motor
hello jobb olldali idom van? menyibe lenne?
hello nekem van 95% mitas enduró gumim 80%közút 20%terep csak annyi hogy a hátsó nem 120as hanem 110es ami rá van írva méret azt 4.10-18 90/90-21
ha érdekelel írj rám
A lesz. Bár sztem én yamaha kalmárhoz megyek, nekem az van a közelebb.
Sziasztok! Tudna valaki ajánlani valami jó helyet ahol olcsón lehetne venni a mocira utcai gumit? méretei:90/90-18 és 120/90-18 Köszi
Helló! Ha 50-es Dt kell itt az enyém! Ha érdekel irjál rám!
http://www.hasznaltauto.hu/2728456_yamaha_dt_2006
ezt hogyan rakod a sárvédöre? ha meglenne már a kipuff érdekelne, de most igy no money
125-ös csavar fogja vagy gumi.........
amúgy így néz ki a térdem
Hello jobb oldali idomod van 80asra?ha van akkor milyen árba és milyen állapotba?esetleg kép lenne róla?
125-ösé a doboz?
vákum doboz, tudom csak nem jutott eszembe
NYagyon sok cucc elado java részt 80-as kevés 125.............. ha valakit érdekel............06205772541 számon elértek.
yamaha dt cuccok. gyari szerszámkészlet..........
Nekem van dobozom
Az enyém eladó ! http://www.hasznaltauto.hu/2629644_yamaha_dt_1998

Ha érdekel írj . Az árból engedek megegyezünk.
az nem powerdoboz
hello
küldjél már képet a dt-d ről. Nem én adtam el neked?