Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez pont arra jó hogy szivasd magad
20 fok alatt be sem indul, lesz szép izmos egyik lábad
de egy előnye van: kompresszió hiányában könnyebb rugdosni
egy kalap szar, nem csak a külseje, az az ilyeneknél nem szempont, de pont a blokkjával kell játszani, igy már rosszul indul
attol függ mire cserélnéd
SZIA. azüllésen van egy két szakadás 3000ft. Az állórész5000ft.
Sajnos azt már elvitték................
SZIA. csak balos idomom van............
SZIA . Lámpáért fejidomal együtt 6000ft-ot
jaja, készül, remélem nem hagy cserben, nekem most kipufogo kellene, lehet h lesz is, majd kiderül, ha nem akkor kevésbé fog fájni ha eladom :D
Kösszi!
Próbálom karbantartani ha minden igaz nyárra meglesz az utcai szett is az enduro mellé. Hát ha van valakinek gyári sárvédője hátsó megcsinálom
Dobok fel róla egy-két friss képet.
Látom Te is szétkaptad a vasat!
lcIIes 125-öshöz vízpumpa?mennyibe?és hol van helyileg?posta megoldható ha esetleg messze?utánvét?
Slim! kurva jol néz ki még mindig a volt motorom, de egy valamit meg akartam vele csinálni, ha tudsz, szerintem vegyél hozzá még egy gyári sárvédötoldatot, vágd le a sárvédöböl lelogo részt, és csak annyit hagyj meg, ami a lámpát a helyén tartja (vagy csak szedd le ezt és valamivel fogasd oda a lámpát)
szerintem sokkal királyabbul néz kis a hosszu sárvédö nélkül (csak azért hagytam meg, mert nem akartam a gyári cuccokat szétbarmolni :))
csáó!

engem érdekelne a dt fejidom + a lámpatest

mennyit kérsz érte ?
Hello!

A fekete ülés az jó állapotú? Mennyit kérsz érte?
Meg az állórészért?
Hello már 3x kérdeztem de még mindig nem válaszoltál!van 80as dt re jobb oldali idom?ha van mennyiért?,
YAMAHA DT CUCCOK.............valakinek? OLCSON ELADOAK SOK MINDEN.....................
vegyél már fel msn-re dumáljunk már egy kicsit: feederboy@freemail.hu
lehet az uj dugohoz hozzá kéne állítani a karbit?!
Azt elfelejtettem írni hogy rendszámos Dt 125 érdekel és az is cserébe.
Ha az enyém érdekel elviheted de kp.-ba
Jaja! Lehet!
hát azt kétlem mert ott semmihez nemnyultam és itt az egyik haveromnak ugyan ez van csak tzr el és ezt nem lehet elkapni nem olyan betegség szóval nemértem hallotam olyan magyarázatot is hogy tul nagy a kompresszi és amikor nemvolt oylan angy könnyen járt dugó stb és azért ment olyan jól