Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor érhet bele a powersonka a dugattyú oldalába, ha nagyobb
méretűre van már fúrva a motor hüvelye....
Mikor az enyémet fúrták és összeraktam, én is megnéztem hogy nem -e ér bele......
Saját megnyugtatásomra, és alakítottam is a sonkákon....alumíniumból van...
De elvileg nem érhet bele, amúgy sem tudsz nagy intervallumban állítani rajta....
Amúgy elszeretném adni a motoromat mert autót szeretnék venni! Esteleg ha tudnátok rá vevőt vagy ha érdekelne valakit akkor az szóljon és elmondok mindent a motorról ! Nagy vonalakba: 96-os évjárat 125-ös a többit tudjátok vagy látjátok sztem !
szerintem ha beleér akkor ott már nagy baj van ...
Köszi a segítséget csak megkérdeztem nem az volt minden vágyam h elállítsam csak érdekelt!
de bele állhat a degatyú oldalába nem ? bocs ha hülyeséget mondok nekem moci boltban mondták:)
Szedd szét, és nézd meg!
Rájössz butaság, amit állítasz!
Bocs....
ŐŐŐŐ.....izé.....
Hát nem is tudom.....
De ezek a nagyköbcentis egyhengeres motorok, véletlenül
nincsenek ellátva dekompresszorral?
Mert ha simán egy 20 cm-es berúgókarral kellene beindítanod, akkor gyúrhatnál vazze....
Ha van benne ilyen, akkor meg nincs jól beállítva.....Szerintem....
felesleges állítgatni:) mert ha rosszul állítod be állhat a dugattyú útjába és akkor szívás van:)
de mért akarod álítani?mit akarsz tőle? 140et végre?
Köszi a segítséget! A másik kérdésem hogy a power szelepen van értelme állítani? És ha van akkor mi az ideális állítás?
SZIASZTOK.............. yamaha dt cuccok eladoak........
Szia!
Velem levelezel a Tesz -vesz -en vízpumpa ügyben...
Nézd meg ott a képeket, ha jó írj: motorkovacs@gmail.com
pont ez az, h kicsi a kompresszio, szelepekkel kell babrálni... jo ha neked ilyen kell, nekem mindegy, én csak a véleményem irtam le :)
ki tudja bízni kell.........
aki hirdette a 600ast az burkolt egyet vele és félt ráülni többet
a dt meg pont kellett a gyermekének tanulgatni
aztán meg a mellettünk lévő faluban volt ez az egész cserebere 6km messzeségben
szerintem következő 1000 évben ilyen szerencsém nem lesz
Hirdetni kell ha elviszik akkor kicsit hozzá rakni azt venni egyet külföldről.Optimistán kell felfogni meg hirdetni sok oldalon és engedni az árból .Bátyám Drz jét tegnap vitték el 720 ezerért és aki megvette az is hitelre vette .Én is hirdetem de csórósáig van Magyarországon mindenek esik le az ára és mindenki elad mindent hogy megéljen.Ez így van sok a tartozás akárki akármint mond vagy mást mutat.Tavasszal meg ha beindul a szezon akkor nő a kereslet meg akkor lesz pénzük a fiatalabbaknak is mert jön a diákmunka szezon és mindeni aki akkor valamit kapargatja a stabil forintunkat.Egyik nap süt a nap mint tavasszal száradnak fel a mezők erdők másik nap meg esik a havas ónos eső .
hello ez minden poweres dt-n van ez a powerszelep hangja!
Helló !
Van egy Yamaha DT 125-ös mocim 1996-os évjáratú! Az lenne a kérdésem hogy mi adhat ki ilyen berregő zúgó hangot egymás után 3-szor ha gyujtásra teszem! Amúgy minden rendben van a motorral csak kíváncsi vok hogy mi lehet az!
szét nem kell húzni, de azért a deklitől több mindent is le kell szedegetni.
meg mégegy kérdés, ha leveszem a jobb oldali deklit akkor a főtengely szimmeringet ki tudom cserélni, vagy ahoz szét kell húzni a blokkot?
hello
lenne egy kérdésem.80as lcII vízpumpája jó 125ös lcII-be?
vagy nincs valakinek hozzá?
most már senki se cserélné 80as dt egy 600xt xl stb.... max olyat ami bese índul és szászezreket kell rákölteni!
lehet bénán írtam
a dt-t cseréltem el az xt-re.........
háát elnézem a szomszédot is.........
mire berugdossa az xt-t gyöngyözik a homloka
enyém önindítós csak aksitöltőt kell cipelni ha nem indul
bár mióta beállítottam a szelepeket pár fordulat és beröffen.
előtte meg kellett tekertetni percekig
én egy 80as dt-re cseréltem az xt-t de egyik legjobb döntésem volt
én nem vennék ilyen böszme dögöt:) habár majdnem volt 1 500 as klr em :D de utána rájöttem h felesleges mert nem tudom hol használni jó tudtam volna csak ha megállít a rendőr akkor hozzá csak 450 ccm külömbség van:D
de azért beindulna 20°alat nem rosz gép ha a motorja rendben van!erősen nyomatékosabb a dt-nél!meg arol nem is bezsélve h könyeb elserélni utána 125dt vagy akármire mint a 80as dtcserélni 600asra