Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! VAn 1 Yamaha Dt 50x supermotóm eladó!
Vagy Yamaha Dt 125-öt cserébe beszámolok.
Akit érdekel írjon már nekem!
http://www.expressz.hu/auto/mo...
a műanyag fogaskerék (amiről a hajtást kapja)a vízpumpára külön beszerezhető valahol?nekem valahogy nem akar forogni a lapátkerékha beindítom akkor megmozdul de nagyon lassan, és ha megofogom akkor meg is áll.
Beni! Ha érdekelne akkor az email címemre írj már: mezes_adam@freemail.hu
Köszi!
Cső! Nekem van egy ha érdekel! Nem tudom milyen árban gondolkodsz, de az ir ár 180e ft. De ha komolyan érdekel meg tudunk egyezni. Képet tudok küldeni!
nekem ktm gs em eladó:P 200 ért
Hali srácok!
Nincs vkinek eladó egy jó kis dt-je?
Van vkinek eladó power doboz dt-hez. Az a doboz kéne, ami a membránba csatlakozik
Elég furcsan néz ki, az enyém nem ilyen. sztem nem jo rá, bár javitsatok ki ha tévedek
attol fugg. Az én dt-m ben elől a könyök résznél is volt folytás, meg hátul a dobban is. A könyökben vszinu h találsz
hali, érdeklődd meg a yamaha fehérnél lehet h náluk van: www.fehermotor.hu
Hello!

Hello! Van egy 125-ös dt-m. Meg tudná mondani nekem valaki, hogy a kipuffogó melyik részében találom a folytást?

Előre is köszönöm!
http://www.vatera.hu/yamaha_dt...

ez a pumpa lc2es dthez jó?
Találtam egy 25-ös dt-hez valo service manualt. akkit érdekel itt a link
LC 2-es nem EXC
köszi, ha megtennnéd h lefotozod hogy honnan jön ki és hová megy, meg hogy van elvezetve azzal segitenél nagyon!
Valszeg szarrá vannak kopva a fékpofáid(rosszabb esetben a dob), és a fékkulcs túlzottan eltud fordulni, pont határesetre, ahol beragad. Vagy csak simán be van rohadva a szerkezet.....
mik universal motoron vannak, azok nagyon nem hasonlítanak az eredetire... Lehet mégis el kell menni a Yamahához...
probáld kipucolni a karbit , vagy uj gyertya
83-84 es évjárat
Hello

Nincs valakinek eladó régi yamaha dt 50-es levegös hengere ?
Jó állapotban lévö 80 valahányas évjárathoz
Segítség!
Nem tudom mi az oka, de 7 000 fordulat fölött ki-ki hagy a motcii olyan mintha kifogyna a benzin, visszahörög. Benzinszint lehet alacsony vagy dugulás. Hogyan lehet orvosolni?
Köszi!
Helló!
Nekem is hasonló gondom van. Beadtam egy RMC boltba a töredékeket, mer a neten náluk találtam, de próba nélkül nem akartam rendelni, ezért vittem be az alkatrészeket. De az universalmotror.hu -nál talán még nagyobb az esélyed.
Mondjuk lehet hogy én azért tudtam elvezetn mert kicseréltem vadiújra a csöveket és egy picit hoszabbra hagytam
De holnap fotózok 1-2-t
persze h elég ennyire kinyitva annyira elég h a víz átfolyik rajta:) nem ömlik benne a víz mint a csapból
a termosztátnak elég ennyire kinyitnia?de ezt is nagyon lassan, én halottam egy olyat hogy az kipattan.