Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek a hütöje van rajta? :D
amugy látszik rajta h biztosan mokolgatott, de legalább nem is kérsz érte olyan sokat, ez azért becsületes :) :D de sztem ha kérnek egy kicsit még engedhetsz ;)
a fejidom ér rajta legtöbbet:)
Hello eladnám egy ymaha dt met sárvédőket adok hozzá még meg ilyen kis cuccosokat 60 000 ft ért odadom 80ccm vizhütéses akit érdkel irjon jah meg a régi blokkot is odaadom hozzá csak ki kell tisztitatni
Hello eladnám egy ymaha dt met sárvédőket adok hozzá még meg ilyen kis cuccosokat 60 000 ft ért odadom 80ccm vizhütéses akit érdkel irjon
ha nem rendszámos 125 kell akkor én a helyedben gyüjtögetnék, 125/50 értelmetlen sztme ezt te is tudod, és amennyiböl kapsz egy papirnélküli 125öst, azért akár kaphatsz nagyobb 4T-t vagy ilyesmi
nem tudom persze neked mi kell, de én tutira azt vennék, habár nehezebb és jobb kondi kell hozzá, sokkal erösebb és sztem nagyobb élmény... (meg többet erösödsz :D)
Mit kellett csinálni rajta mert mindíg ilyen szép állapotban volt
Üléshuzat ha egy kicsit is van sütnivalód akkor veszel műbört és kb 2500.- ból varrsz magadnak egyet persze a régit használva sablonnak.
Én is édesapám segítségével varrtam Bicolort.
és még neked nem kelet a ktm em .... XD
Az elérhetőségre kattintasz akkor bejöün egy oldal ahol minden rajta van De amúgy itt van ha nem akarna bejönni:
E-mail: info@gerecsemotor.hu
Tel.:0036 34/372-828 Mobil:06 20/427-1314
Cím: 2831 Tarján, Szegfü u. 62.
Ha érdekel az enyém nézd meg a képeket az adatlapomon .Szerintem megtudnánk egyezni .Tavaszra mindenféleképpen kell egy kocsi .
200 ezer körül elvinnék a 80 as dt et ? Az szép jól jársz. És 125 ős akkarsz ? Menyit szánsz rá ?
ahh köszi
Csütörtökön jönnek megnézni Zalából a mocimat remélem meg is veszik
amúgy nekem 1000éve van hirdetésbe 200E ft-ért és mégis felhívtak!
esetleg van vkinek jó álapotú 125dt-je jó árba?
sacc/kb 1500
Halihó nem tudja vki mennyi lesz a beugró a hungexpora?
E- mail címet vagy web oldal címet meg tudnál adni?
elado uj, marhabör motorskesztyü, 11-es méret, a képen láthato
én még ugy kaptam, de soha nem voltam rajtam, mert textil kesztyüt használok (a sár tönkretenné ezt)
4500 ft
hát mivel utcai motor a tdr azért van rajta ilyen kerék am 120 at vígan megy az én kicsikém de te mit magyarázol bele kéen teljesn más mint élőben élőben maga a tökély:)
Sziasztok!
véégre elkészült a DT-m
már csak egy üléshuzat és kész
Szerintem sokkal jobb a nagy első kerékkel. A gyárival elég bénának néz ki.
Szatyina Balázs Tarján-i bontós utánvétellel is felad dolgokat...
Elérhetőség
Le takartam a hűtőt, úgy valamivel jobb legalább meg mozdul a hőfok mutató. De nem tudom hogy hol van bontó itt a környékemen.
takard le a hűtő egy kis részét nah jó nem de amugy bontókban próbáld meg hátha...
Csak az a baj hogy most télvíz idején még az üzemi hőfokot se éri el.
Jobb fék volt, de türelmetlen voltam és ehez olcsón hozzá jutottam, de már meg bántam.
Az nem gas ha nincs benne termosztat attól nem forrhat a víz(már ha ez a baj) épp ellenkezőleg nehezebben melegszik fel.
ja oké bocsi én vissza alakítanám mivel elöl azért megbízhatóbb fékek voltak nem?:)