Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

6300 ft volt ledes
nekem ilyen lámpa volt a dt-men :)
Prox/20e ft Wössner/23e ft
Prox az verseny az inkább cross mocikhoz és verseny motorokhoz való
Wössner kovácsolt dugatyú strapabíró túra motorokhoz én a wössnert ajánlom nekem bevált am mindent adnak ebben az árban gyűrűk szeg meg stb...
azt elfelejtettem odaírni h 125 ös 93 as évjárat: D végülis lényegtelen dolgok
sziasztok kis segítség kellene h gyári dt-nél hol van a fojtás mit kell kicserélnem, milyen dugót vegyek bele ár/érték/tuning, km és fordulatszám mérő spirálra és egy hátsó lámpára lenne szükségem!
ha tud valaki jó árba szólhatna
ezek nem a láncvezetők? alsó-felső? nem nagy összeg asszem pár ezer forint, lehet van az universalmotornál is
mondjad ádesz:D nem jöttél tegnap mocizni:)
meik re akartad elcserélni?
nekem 3me-s volt vagyis olyan 96-97 es évj. aszem
vár átnézem az adás vételik-ben h meik volt a dt:d
Helló!
A rajzon a 14-es és a 16-os titokzatos berendezés kéne.
Jó pihenést!
van itt valakinek 3me alvázszámú gépe?csak hátha megtudja mondani az évjáratot?
ha lecserélem a vizet a dt-ben akkor hol van a légtelenítő csavar?vagy hogyan kell újratölteni?
a hengerfej tetején balról van egy csavar az nem a légtelenítő véletlen?
ha megoldhato, csinálj egy fényképet, és megmondjuk mi az, ami hiányzik, de ha gondolod vegyél fel MSNre, segitek kideriteni a dolgot
szerintem kromoztatni kellene, meg ugy szokták irni a szinre festést, h eloxálás, ami fogalmam sincs h mit takar
Hello sajna a csere nem jött létre mert q...a szar állapotba volt!

Amúgy ha a krómozott felnít lefestem alapozóval akkor megtapad majd rendesen a króm miatt vagy nem? mert ha megtapad akkor első hátsót lefestem!szerintetek rozsdabarna színű h mutatna?
dik a zoll :D
ez az oldal olyan mint a natix webáruház:D
Szia!
Sajnos nem. Az a baj, hogy letörtek már az előző tulajnál így aztán elképzelésem sincs, hogy nézett ki eredetileg. Ez a bigyusz a hátsó villa elején van és a láncot tarja távolabb a villától, a másik egy kicsit hátrébb és ebben fut a lánc.
Minden jót!
a TNT az valami robbanoszer nem?
amugy Motorex, Repsol, Motul, Castrol cuccok általában nekem mehetnek bele :)
én repsolt szoktam bele tenni 1000 ft fél liter abol kell kettö eddig nem volt vele gond

tnt röl még nem is halottam
milyen olajat javasoltok a váltóba?azt már tudom,hog 10w30 kell bele de milyen márkát?a tnt milyen?
YAmaha dt cuccok eladoak............
nem tudok ilyesmiröl