Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dt-n az ülésmagasságot lehet le vagy felfelé állítani?
ugyanakkora a lemez mint a fékbetét, azt takarja csak be, semmire nem jo sztem, csak nem a betétet nyomja a dugattyu közvetlenül, hanem annak éri a felületét
szvsz esztétikai értéke lehet max, mást nem tudok...
nekem nem volt benne mikor megvettem a dt-t,lehet hogy azért lötyög az egész munkahengerem a fékpofákon,az szerintem laprugóként működhet közte.passz
de nem értem minek az, körmökkel kapaszkodik a fékbetét hátuljához, de nekem szét van gyötörve ugyhogy kihagytuk, na mindegy, csak nem értem minek az
ott nekem sincs de fog a fék az a lényeg
hátso fékbetétnél, a dugattyu és a betét között levö lemez miért kell? gáz ha nincs benne?
figy, elmész a bontoba, kinézed a legszebbet 125-ös 2T-re és kész, dobon sztem nem sokat kell variálni, enyémen sztem YZ féle van
Szia.
Ha újat keresel
http://home.unas.hu/home_start...
Itt leginkább Gianelli dobok vannak.

Ha pedig a használt is megfelel, akk ha itt rákeresel, vagy vaterázol, biztos találsz valamit.
Hello mindenkinek

Régi yamaha Dt 80-ashoz keresek kapcsolási rajzot valaki tudna segiteni ?
tudtok ajánlani valami jobb hangzású dobot a gyáritól?és hol érdemes keresni?a videóknál láttam egy dep dobos dt-t annak is jó hangja volt ,de nem találok sehol endúró dobokat.
SZIA tárcsa nélkül van utolso ár 10000ft.
már megvolt a benzinnel mosás, de legközelebb kiviszem a kutra és majd az lesz :) köszi, sztem jo lesz igy is, remélem :D
Akkor gőzborotva, és ha megszáradt láncspray.....
Kész, ennyi....
mondta apám is h használtnál felesleges...
amugy tavaly nyáron volt cserélve, szerintem még birja, erösitett D.I.D. (bár nem tudom miért erösitett, nekem nem tünt fel...), a lánckerekek meg JT
nem kuka még az biztos, de mindegy, csak hallottam h kivisz a kosszal mindent benzin és ezért kell...
köszi a választ, akkor sztem megy vissza igy ahogy van aztán sziapuszi
b.amteka bátyám orimoto válaszolt a kérdésedre . ugyanis ő rakta össze. a felni karikák 45.000 elsöagy azvolt, a hátsoagy az tdr-é 10.000 küllővel. elsőküllő az volt csak anyát kellett csináltatni rá az 8.000 . első-hátsó gumi 35.000. + utánajárás.
szép lett a mocid:)
én készitettem kb110000.
haverom gázolajba rakta a láncát:D nem tudom h minek:D
tényleg 80as détéra lazán, persze ha nem igényel felújítást mert akkor szart sem ér
Jézus Mária....
Múzeumszökevény....
Igazi RETRO cucc....
Hali!
Ha "O" gyűrűs, akkor kuka!
Ha sima lánc, a zsírt is felmelegítheted, és beleteheted a láncot...
Bár úgy tudom nem veszi fel, magyarul nem folyik be, ahová kell....
Mindenekelőtt nézd meg, hogy nincs-e szarrá nyúlva...
Mellesleg, próbáltam Én is mosni, nem nagy sikerrel....
A vége az lett, hogy vettem újat....
Enduru Figter:D hallod te is ismered a környéket:D a sóder bánya az mióta csömörön van?:D am még mindig kistarcsához tartozik mi is ott szoktunk mocizni majd össze futhatunk 1 szer:D
Eladó enduró gumi,jó állapot. ára:3000Ft
igen ez a baj h nem cserélné senki
azt hiszed én nem néztem!
csak senki sem cserél 80 as dt- re:D