Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem ilyenre cserélném, akkor már inkább egy 600-as XL, XR, XT, TT vagy ilyesmi...
látod ez az én bajom:d mivel van ez a cucc még boltba sem tudok vele menni mint a dt-vel:D de ez a moci aszfalton is tud menni de a terepet jobban kedveli:D ami a felfügesztést illetti az nagyon fasza terepen tök kényelmes hátul gázos teló
erőbe csak anyit h az enyém kb 13 ez meg 20
súlyba pedig ugyan akora
én nem cserélném el , eröbe kb ugyan az let mint a tied , de biztos joval nehezebb, meg szerintem kifejezetten ronda
szerintetek erre megérné elcserélni?
link
91 es
Sziasztok,eladó dt 125nek a Mikuni karbija,minden részével,új tűszelep van benne de a benzinszint beállítást még nem csináltam meg az már az új tulaj dolga.Árajánlatokat várok. Tel:06706517588 vagy msn :leadingman44@hotmail.com vagy ide is vissza írhatsz.
Üdv:Dávid
hanyas évjárat?
hát pedig én a helyedbe belenőnék azért egy ilyen kihegyezett cucc ha nem akarod közúton használni akkor azért frankó lehet
legközelebb elég annyit beirnod: szokásos :D
amugy ugyan segitsél már a tudatlan magyar gyereknek, szét van szedve kicsit a motorom, leszedtem a láncot is rola, h átmossam benzinben, sztem le is jött rola a ganyé, de gondolom a láncszemekben levö zsir is
na már most, faterom azt mondta, faggyuban szokták megforgatni, ez elég régi és MZ megoldásnak tünik, meg azt is mondta, h használt láncnál már mindegy
ergo a kérdés következik ebböl, hogy akkor most hogyan potoljam a zsirt a láncban (nem a kenösprayre gondolok, mielött valami hiperokos visszair), vagy egyáltalán kell-e, nem elég csak a láncot fujkálni a sprayvel?
Csak úgy idecuppantam.....
Látom a fórumon beállt az agyhalál, egyes embereknél.....
Jókat nevetgélek, ez jobb mint a kabaré...
Van egy felesleges fordulatszámmérő spirálom DT125LC-hez. Akit érdekel írjon.
nem neked irtam, ktm tetszik, endurofighternek szólt!
DtMaN17 mennyi volt az sm szett a motorodra?mert nagyonszép....
Heló érdekelne a hátsó kerék is és hogy akkor ez küllös igaz mert néztem képeidet ott alufelnivan gépedbe ja meg hogy tárcse van e hozzá meg lánckerék és hogy mit kóstál?de ha a motorodhoz megvan még a sm szett az is érdekelne
Heló igen érdekelne a kerék csakhogy ezen van tárcsa is vagy nincs?
az "elözmény" gombra katintva kiderítheted
ezt most kinek irtad?
ja az adatlapján lc van
nézd meg alinket az 125 r
te aztán értesz a dt-khez:) neked mióta 125r-ed van? a motorod sehol sincs r! max lc mivel e-h dobfékes!
valakinek nincs véletlenül dt 125 r gyári jóállapotu üléshuzata vagy ülese piros vagy fekete szinbe? érdekelne! az enyém kifakult.
itt a video róla
http://www.sportmotor.hu/motor...
a kereket én tettem bele.
bajot
tokodfelé szoktatok menni?