Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enduro fighter! a dt -ért 100 at én is adnék mert én 1989es dt 125 r-t vettemrendszámosat! a nyáron 150.000 ért jó állapotban.
a 260 csak irányár persze h nem kapok érte anyit mivel nem mai motor!
De ilyen idős mocinál szerintem nem a kinézet számít hanem h a motorja egybe legyen! Ki lehet használni de oylan embereknek akik jobban értenek hozzá pl akik egész nap mennek nekem 1-2 óra amit megyek vele nem sok 1 nap max 50 km de már 1 hete be sem indítottam... mivel hideg van de am nagyon jól megy terepen!
vagyis szedi a pacsker hosszú egyenesekben fürge rendesen
hali.szeretném megkérdezni hogy dt-50 esnek 93-as mennyi agyári kompressziója és mennyi ami még jó.rugásra nem mindig indul de rövid tolásra 1-2 m beindul. kőszi.
amugy külsöre a tied sem a legszebb, mondjuk az enyém se pedig ujabb, de ha igaz amit elmondtál nem rossz, bár kicsit drágának tartom :)
lehet azt ugy, ésszel is ki lehet használni, de mondjuk pályázni meg hard enduroban nyomni kevés a DT ez mindig is egyértelmü volt, viszont másban sokat felülmul, mert a többi helyen nem feltétlenül a 40 loerös fullra kihegyezett motorra van szükség :) én is örülnék persze h mondjuk egy a DT-mel egykoru EXC-m lenne, de nekem erre (se nagyon) van pénzem pont igy 17 éves fejjel... szoval jo ez, egy év mulva meg ha szerencsém lesz akkor megy a háztol és érkezik valami nagyobb és kétszer ennyi ütemü :))
itt van 3 képecske:P
meg csak szerelmes vagyok egyszerűen a yamahákba... eddig nekem nagyon bevált motorok mint a Dt,Tdr,Yz (YZ-ismerősé) nekem nagyon bejött és ha tehetném akkor vissza forgatnám az időt és nem cseréltem volna le mert a ktm az jó minden téren sőt még jobb is csak én a 17 éves fejemmel nem érzem elég felkészültnek magamat 1 kb 40 le motor hoz mert iszonyat nagy felelőség kell hozzá!
rájöttem h nekem kibaszott erős:D a fogyasztással nincs gond5-6 liter de az hanyagolható.....
már rájöttem
az milyen? a Sachs ősrégi márka, nem vagyok benne biztos de lehet h gyárt már azota motort miota a yamaha, az ujabbakban meg sokban DT blokk volt, a ZX-et nem tudom mi :D
nem neked irta :)
megbizhatoság, egyenletesebb teljesitmény, nyugodtabb motor, igénytelen szervizigény... vagy egyszerüen csak szereti...
Én nemértelek téged.Elvileg a KTM egy erősebb kategória mint a dt .Erőben is meg felfüggesztésben is .Mi az amiért dt akarsz mikor nemrég cserélted?.Sokat zabál ? .Értelmetlen csere.Mintha Ladát cserélnék Trabantra.
100ért viszem
nekem írta szerintem!
egyeltalán nincs leharcolva! 1 rúgásra indul a legnagyobb hidegben is napi használatban van cr,yz kell szoktam menni motorozni és simán tartom velük a tempót
nem is miattad raktam ide a képeket öcsém!
anyád áron lehetne eladni
hozzászólásokat kérek, szerintetek mennyiért tudnám eladni a dt-m
kössz nekem nem nagyon jön be a motorod eléggé leharcoltnak néz ki meg amúgy valami yz-re gondoltam vagy nem tudom h 300 ezerig lehet e normális exc-t kapni?
Üdv mindenki!
Eladóvá vált szeretett DT-m, nagyobbra váltás miatt. Tökéletes, költségmentes állapotban. mél, msn az adatlapomon.
oda adom érte a ktm -emet:) elérhetőség adatlapon...
én is elakartam a ktm et cserélni de nem akarta am :d múltkor haverral felhívtuk és azt mondta h csörög 1 kicsit meg h a hátsó fékbetét nincs benne szal nem tudom h mi van ezzel a mocival...
nem akarlak lebeszélni... szerintem is megéri csak ha szar a motorja akkor szopacsvan!
sziasztok szerintetek mennyiért lehetne eladni ezt a dt-t ha valakit érdekel írjon és mondjon egy árat, amit szerinte megér.!
én egy robogót kínáltam cserébe azért a dt-ért plusz fizettem volna rá,de akkor még 200-ért árulták,azt monta visszahív.de azóta elkelt a robogó és itt virít egy másik dt.