Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahh csak jo lene ha bele mene a cserébe
Szerintem igen ! Ha jól látom 125 a tied meg csak 80 .És elég szép mindkettő .Én elcserélném mert nincs lelakva és 125 azért erősebb bőven.
Én igazából még nem is halottam a Sachs motormárkáról.Én biztos A dt venném.A Yamaha mint márka már több évtizede bebizonyította a minőséget.Cross enduro és mint sportmotorok kategóriában is .Ha akarsz egy megbízható motort akkor az enyém eladó ! Az árat megbeszéljük.Kocsi vásárlás miatt eladó .De kocsi csere is érdekel.Képek az adatlapomon.
Hello szerintetek megéri elcserélni a dtmet?egy az egybe

erre:link
Szia!
Van egy tárcsás hátsó kerekem ha érdekel.
Első kerekem van komplet zsir állapot 12ezer ha kell irj.............
Hali Szerintetek milyen motor a Sachs ZX 125-os?
Megéri venni egy ilyet vagy helyette inkább egy yamaha dt 125ost?
Heló nincs valakinek yamaha dt 125 r hez első kerékagy? meg esetleg hátsókerék egyben? (tárcsafékes)
Köszi: Máté
ha te szereled valami havernak a haverjának a motorját akkor te is fogod ezeket csinálni, meg is értem meg nem is
ma találtam egy dt kipuff könyököt a garázsban
egy sima hajlított csődarab (kb 20 centis ív) felfogatással együtt
ha valakinek kell megkapja egy kóláért
rezó próbálgatáshoz tökéletes
csepelen átvehető
akinél én csináltatom sztem böcsületes :)
most majd a kipufogot viszem hozzá ha meglesz, h tegye fel aztán állitsa be hozzá a karbit, tegyen be nagyobb fuvokát ha kell, meg nézze át amit kell, a teloszimeringet én csinálom itthon, meg az olajat se egy munka lecserélni... de igy tudom, hogy olyan, amilyennek akartam :)
az én dt-m többször is volt már nála edig meg vagyok vele elégedve
dt elől hátul tárcsás?
helló.
Erre gondolsz?

http://www.vatera.hu/yamaha_dt...
Helló!
Kéne pár dolog, pl, első teleszkopra gumiharmonika, hátra lánc feszítő vagy mi az a mi a hátsó villán van egy egy kicsit közelebb a blokkhoz és egy, ami már hátrébb. Ja a motor 1993 125 DT
szerelőkkel meg vigyázni kell
10ből 9 sumák
akár autó akár motor
mutogatnak számlát (vett dolgokról) kivett-betett alkatrészekről többnyire fele sem igaz
van pár "ismerősöm" hihetetlenül lehúzzák a népet
nekem a 80as full generálja kb 35 ezerbe volt fag csapágy prox szettek
35 meg nem egy veszett összeg
egy kiscsávónak adtam el húzza neki rendesen de még mindig csörgés nélkül megy
Valoszinü de pontosan nem tudom..............
a dt hátsófékpedál pedálrésze ami visszatud hajolni kicsit az megegyezik az xt600 éval?
horvathdorina@citromail.hu
adj valami e-mail cimet kéne pár dolog.
YAMAHA dt cuccok sok minden joo áron. GYÁRI szerszámkészlet...............
kérdeztem hogy a régi dugoval megy e még azt mondta megy csag csörögni fog. és nem volt pénzünk még arra is
és ha szerelő csinálta akkor dugót mért nem rakott bele?:D
én teljessen megértelek mert enyi pénzért kapni jobbat is , de én ez alatt nem akarom eladni
(a blokkot meg szerelő csinálta)
szerintem 120 at megér:)