Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem speciel fáj

Már lassan 1 hónapja, hogy szánkóval lezúztam, már mozgatni tudom szinte tökéletesen, meg bicajozok, motorozok, de még mindig nem tuti, sántikálok picit, és érzékeny még, nem tom mikor gyógyul meg már teljesen, már kezd bosszantani!
nekem fáj a térdem?
Nem tudok róla! Nem keversz össze valakivel! ?
van olyan csavarod a kuplungkarhoz ami a konzolhoz fogja?az enyémbe csak egy 5-ös csavart dugtak,ami eléggé lötyög.
igy viszont joáras :)
anyi olajat töltesz bele hogy a kémlelö nyiláson(kis ablak )lássad
+még fél decit rátölthetsz
nem nagy katasztrófa ha kicsit nagy a gumi a telora mert erre találták ki a gyorskötözöt
holnap teszek fel képeket.
a négy darab ára 5ezer
mire gondolsz?:) miféle olajról van szó?
árulja már el valaki,hogy azon a pici ablakon hogyan lehet megnézni az olajszintet?és mennyi olaj kell bele?
Kézvédőről dobj már fel pár képet érdekelne!:D
az index nem tudom hány darabot jelent, ujan 3100 Ft darabja, szoval szerintem kicsit drága
lovasn!
ha jól tom neked fáj a térded!
Mien tűnetid vannak?
Vagy ha van időd akkor légyszy ird le h mi volt hogy volt!
Előre is kössz!
dt cuccok.gyári irányjelző dt125 5ezer. hütő 80-as 3ezer. Gyári fehér szinü kézvédő125-ös 3ezer hengerfejek 2ezer tárcsás első kerék10ezer dobos hátso kerék10ezer bontott blokok 80-as. arrow első dob80-as15ezer gyári első dob80-as 10ezer hátsó központi rugo 6ezer tank lc2-es gyári fény szép allapot 7ezer. üllés 5ezer.
első foncsor4ezer komplet müszerfal 80-125....10ezer ésmég sok minden más.... hivjatok06205772541.
kell vennem fékbetétet is, AP Racinget néztem, az OFF-ROAD betétük annyiba van mint a standard GoldFren, valaki vett már ilyet, jo?
meg még1, valaki vett már nagyvasrol teloszárvédö gumiharmonikát? mert a méretezését nem tudom, nem értem, mert kb átméröre 8 centi ami most van rajta, hosszra meg kinyujtva olyan 36 centi, aztán ilyet akarok rá, mert ezzel szépen mutat
amugy még jo h apám megnézte az akksit mert én nem nagyon foglalkoztam vele, és alig van benne sav... ha meg esetleg szar lesz az akksi, kinyirja a feszszabályzot például... érdemes rá odafigyelni rájöttem xD
srácok menyi leeht 1 vp-szimering?
a régi 80-as nekem is ilyen volt (Slim gépe)
tágulási* bocs nem tok írni
az águlási tartály:) amit kinyom a rendszer abba megy át a víz de ha az teli van akkor kifolyik magától:)
a sárvédő alatt hátul baloldalon van egy kis tartály abban minek kéne lenni?
Úhh apám ezt hogy sikerült összehozni aztaaa nem semmi müködik még a motor?!
Igazából ezzel semmit nem kell csinálni mindeggyiken van.
helló! fiuk ezzel mit lehet csinálni! szerintem nem egyszerü
nekem aszem a tdr em ezt csinálta:) h világítot de nem biztos:)