Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most vettem egy dt125-t milyen időközönként kell az olajat lecserélni benne?És milyen való bele?
miért nem veszel valami dizájnosabbat? a gyári elég retro, nem tetszenek az ujak? mindenhol lehet venni kb, csak azért kérdem :)
Visszapillantó tükröd van?
Ha igen légyszi nyomj fel pár képet róla!
kÖssz!
SZIASZTOK. yamaha dt cuccok.GYÁRI SZERSZÁMKÉSZLET dt-hez..................................................
.................................................
nagybátyám most vett egyet, 20 vagy 25 ezresért pontosan nem tudom, régi ismerösömé volt, azzal mentem életemben elöször
meg kellett rajta csinálni a lábtartot mert lötyögött (nem került semmibe) néha a rázkodástol elmegy a világitás (nem kerül semmibe mert villanyszerelö meg valszeg érintkezési baj ugye, azt minden hülye meg tudja csinálni) plusz csapszeg hangja van a blokknak, azt se tart sokáig megcsinálni egy simsonnál, ha ezek készen vannak max egy festés esetleg és jobb mint egy ilyen netes 50-60 ezres gép...
hát ja fater nekem is mondta h vegyek 4 sebességes simson-t
Csak mondtam neki h amenyiből felujítóm meg megveszem abbol veszek 1 125 ös dt-t ami hibátlan:) jó de a simson-nak az alkatrészei ki* olcsók
Nem az ördög szállta meg a simsonosokat, hanem a simsonklub magyarország léte jól felverte az árakat.
Amióta néhány ember több 100 ezerért felújította/igényesen átalakította a motorját, azóta minden mucsai kis sutyerák azt hiszi, hogy a 20 éves romhalmaza, is ér vagy 100 rugót.
Manapság 50 körül csak bontószökevényeket találni,, és amit 100 körül kínálnak, arra is simán még egy kilót rá kell dobni, mire motor lesz belőle.
Ellenpélda a suzuki rg50-80 vagy a honda mbx, ezeknek nincs ára, 10-120 körül már nagyon faja darabokat lehet találni, és hát ugye a minőségük fényévekkel jár előrébb mint egy simsoné...
10éves múlt 150cm
a simsonosokat megszállta az ördög, mert valami iszonyat drágán adják (adnák)el a gépeket
dt-hez meg 2 kerék max 20pénz lenne simsonnal meg sokat lehet bukni
vegyél neki simsont :D mekkora a gyerek? 12 éves srácnak a 80as ideális, talán még ha sokat nyomja kevés is
eleje még rendben is lenne mert ahhoz lehet 17es kereket venni telókat feltolni kb kész
hátulja a necces, olyan 14es körüli kerék lenne az ideális (yz80 nak kicsike csak nem tudni kompatibilis-e)
súly lehet hogy sok, de elég jól lent lenne a súlypontja és könnyebb lenne menni vele

már nem bírom nézni hogy egy yamaha jog-al kell szegény gyereknek motorozni

Már én is figyelgettem,ha beengeded az első telót, és visszaveszed a hátsó rugó előfeszítését hogy jobban összeüljön a súlya alatt,azzal nyersz pár centit,plusz az ülés helyett kell valami aminek sokkal vékonyabb a párnázása,úgy jobban leér a lába.
A nyáron nekünk még így is nagy volt,de szerintem a nyárra belenő.
Bár azért még mindig aggódom kissé hogy a moci súlya attól még 2x annyi mint a gyereké...
Bármelyik motorfelújítással, fúrással foglakozó esztergásnál lehet gyűrűt méretre rendelni,én is csináltattam a gyerek motorjaihoz.
Sziasztok!

dt125 fekete elsősárvédő kellene, tud-e valaki segíteni........
rugóstag ! szerintem úgy tod de ha kisebb akkor bele fog érni ott mindenbe 1-1 huppanónál:) szal kisebb kerék és kisebb rugóstag
szerintem de nem vagyok szakember:)
szerintetek hogy lehetne levenni a dt ülésmagasságát olyan 70 centisre?
esetleg valami kisebb kerekek, rugótag csere vagy mittudomén
gyereknek kellene egy motor de nincs kedven 2 évente másik gépet venni.......
gyártatni nem tudsz valakivel?nálunk csinálnak dugót ahoz adnak gyűrűt is meg kellene kérdezni hogy csak gyűrűt ki csinál
Nincs ötletetek honnan lehetne Polini 100-as hengerhez gyűrűt szerezni? 55 mm-es. Már nagyon gyűrű-hangja van, látványosan mozog le-fel a dugóban, benézve a kipufogótorkon.
itt már ma sár volt csak az erdőben még jégpáncél van:P
nálunk ma már erössen nolvad +5 fok volt nyakig érö sár lesz hétvégére
itt is vagy csak 5-10 centi volt, csak a szél összehordta az útra:D
aztaa
nálunk ezen a télen még szinte semmi hó nem volt
Vazze, irigylem a havat. Felénk is esett, de ennyi szerintem nem.
javascript:smile(document.frmmsg.body,'16'java
script:smile(document.frmmsg.body,'51');docume
nt.frmmsg.body.focus() );document.frmmsg.body.focus()
ja és ilyen fasza hó volt ma nálunk
felvettelek msnre!