Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom menyire gondoltál?6ezer?
a kézvédö menyi ?
Hali!
Eladó 1pár 90%Mitas enduró gumi és 1piros polisport kézvédő felfogatókkal!

Akit érdekel írjon!
igen, de nem csak ennyi a baj mert meg is szakadt, elkezdett egyre jobban kilengeni aztán ez lett. a spirált mondjuk mégn em is néztem.
ugyan az
1 gyufaszálat ráragasztasz , elötte sárga filcel befested és kész
hy 125-ös és 80-as dt fordulatszámmérője megegyezik?
vagy nincs valakinek eladó 125-re. enyém megadta magát
Hát ja nem szivesen dobálnék ki több ezer forintokat
1989 es évjárat. van hátsó tárcsa is ,de ez még nem a végleges állapot.kap új telógumit elsősárvédőt,üléshuzatot.még teszek fel képeket.
sokkal jobban lehet érezni rajta a 40 hp-t nem úhgy mint a dt-nél a 28-30 at
ja pontosan biznis:) haveromé volt az a vas:) neki kellet 1 dt én pont eladtam,és gondolom akkor már kipróbálom a ktm et és nagyon meg vagyok vele elégedve de én nem vagyok olyan merész meg nem is tudnám kihasználni
biznisz
most nem azért de akkor minek cserélted el a dt-dre?
hirdetés hirdetés hátán Skacok 220.000ft a ktm exc125 ös verseny endzróm úgy döntöttem megválok tőle:) kérdések vajon mért válok meg tőle? nem azért mert szar ,csak mert rájöttem h nem nekem való és húz a szívem a kicsi dt-cske után
Tegnap csináltuk haveroméknál a kerti tavon
Húú apám faxa vas lett hátsó tárcsa?
Szép lett a mocid
hanyas évjáratú?
hát nem akarok hízelegni, de ez kurva szép lett, jó motorozást majd
ilyen lett a mocim átalakitás után.
Üdv.
Eladó
Yamaha DT125R -2002év végi-
szép megkimélt állapotban van, a blokk teljessen gyári. 19000km van benne. Adok hozzá egy eredeti yamaha túra dobozt ajándékba.
Irányár:420000Ft
Érdeklödni csak telefonon:06202501767
probálni érdemes lenne, de ha meg nem jo, nem ér meg kiadást ugye... kiváncsi lennék mit tud vele
Srácok köszi az infókat!
Az enyém nemhiszem h folytott lenne, de csak azért gondoltam erre az ötletre mert a KTM-ek elvileg kihegyezett motorok amihez hozzájárul a kipufogó is és gondoltam ha felrakom az enyémre javít a dolgon mert szerintem a blokk nem sokban különbözik ugyan úgy 125ccm szal ezért gondoltam rá. 6000.- ért vesztegetnek egyet.
ha fojtott a rezod, akkor biztosan javit a tlejesitményen, amugy is elképzelhetö, de ezt ki kellene probálni
Hali
köszönöm az infókat
na megyek mert 10perc múlva jön a Dakar
szerintem nem,de ha változik is az akkor se lesz sztem érezhető max a hangja változik
lehet, egy fél lóerővel