Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a q....a ónos eső!
Mármint van rajt különolajzás! csak nem műxik!
Sziasztok ez a műszakis dolog engem is érdekel nekem is csak egy adás vételim van hozzá jo lenne le müszakiztatni ha valaki meg tudott valamit írja le legyen szíves ja és még valami nem próbálta még senki hogy össze házasítson egy dt-t egy Yz-vel?
Hát figyeld ha szar motor lenne akkor keveset kérnék érte...AM az enyém műszakikész állatpotban van...én is lekaorm forglamiztatni....hát atól függ 1 eredetiségivizsgálat 14 500 atól függ ha már volt műszakiztatva vagy pedig új a motor akkor 1 óráig van benn az asszem 5-6000 ft de ha még nem volt akkor valami speckó helyen kell de az sem sokkal drágább+ okmányiroda + rendszám de megkérdztem műszakiztatót 30 körül lenne...meg ha 1 2002 es dt-ért 420at kérnek 3 ével idősebbért nem sok a fél misi...de ha valami komoly vevő annak engedek...msnem: vdavidzol@hotmial.com
pajtik, mennyibe kerül általában egy ekkora motort müszakiztatni? ma megkérdeztem és van egy hely, ahova vihetem, 6-8 ezres, meg hát nem bukna meg valszeg, ennyiért ez tök jo nem?
Egy 97-es sima Dt!
Sztetek érdemes megcsináltatni?
Hello
Nem olyan drága, attól függ milyen dt-d van 10000 ből kijön simán (nekem van eladó )
Hali!
Sztetek mennyibe fáj egy különolajzást megcsináltatni?
Üdv evvel én is így vagyok már. aki 30ccm büntet ...
bár nem jellemző, nekem még sosem volt vele problémám
Én már úgy vagyok vele ha 30ccm-ér megbüntet akkor.... örüljön magának.
Meg most néztem egy 96as 50es dt-t. Ugyanaz a blokkja mint a 80asé.
Csak a henger gondolom 50es rajta.
Én is gondolkodtam, h eladom, de fater befenyített, h akkor kéri vissza a tőkéjét! Bizony a maradékból meg nem lesz 250es 2T cross, DR-Z meg pláne nem... Amúgy meg rendszámosan sztem többet ér, mint az 50/125-ős gépek, legalább nem cinkelhetnek a rendőrök, nyugodtan járhatok vele. Bár tán fel vok jelentve, de leszarom... Biztos vmi hülye retardát fasz volt...
Esetleg Rendszámos DR-Z 400S, vagy 2000 utáni CR, YZ 125-250 érdekel, de ráfizetni nem tudok, csak csere![!O22]
Én is elakartam adni, de meggondoltam magam.
Mivel akarok egy sm-et ez jó lesz endurozgatni haverokkal, azzal meg az aszfaltot szaggatni.
Meg meg kell hagyni jó kis konstrukció ez!
De nem tudom mi történt mindenki szabadul meg a dt-jétől.
Tele van velük a motor.hu
Én csak ámulok itt srácok.
Mindenki felújítja a gépét,súlyos tizezreket elköltve, aztán ajándékáron oda adja a még bejáratós gépét a szerencsés nyertesnek,akinek utána még valszeg havi fix életjáradékot is folyósít.
Vennék egyet én is ,rohadjak meg, ha nem lenne egy nekem is a garázsban.
Üdv.
Eladó
Yamaha DT125R -2002év végi-
szép megkimélt állapotban van, a blokk teljessen gyári. 19000km van benne. Adok hozzá egy eredeti yamaha túra dobozt ajándékba. Irányár:420000Ft Érdeklödni csak telefonon:06202501767
hello

Eladó sorba került szeretett motorom! Yamaha dt 125-ös! Nemrég lett felujitva dugó gyűrű csere, csapágyak!
Még bejáratós a gép! A motorhoz adok még egy utcai gumit is! A gumik nagyon jó állapotba vannak! Nagyon megy a gép! Akit érdekel az irjon erre a cimre:soos214@freemail.hu Vagy vegyen fel msn-re: piiiterke@hotmail.com
uj, max tényleg csak 1-2 ezer km-es max fél-1 éves, karcementes motornál ez ok azért sztem
habár igy én is árulhatom fél misiért az enyémet mert 2003-as és rendszámos (csak senki nem fogja elvinni)
fél milla egy 125ös motorért amin még rendszám sincs? bazki
az irányár 500 000 ft de komolyabb vevőknek engedek
Nem biztos h. nézem mostanába ezért emailen keressetek: vargag2@vipmail.hu
Szasztok Eladó egy Gianelli Sport REZO! Irányár: 25eFt Régebi 125 R rekre jó. 88-95 Talán. Képeim közt motoron talán látni..
csöppet ferde a kormányod nem brada'? :D

Iceman: felvettelek MSNre
na skacok föntvan az adatlapomon azok a motorok amiket eddig használtam:)
menyiért adod 400 ezerért?:)
ha megtennéd h elküldöd igényt tartanék rá... e-mail és msn: iceman91@citromail.hu jahh és ggogle-ben nem találtam olyat ami nekem jo lenne...:S de azért kössz a tippet...
Valahogy nem lehetne megoldani azt, h 1 '92-es dtnek a rendszámát átteni egy jóval fiatalabbra? (Hivatalosan!) Mondjuk először a vázat, utána a blokkot cserélni, persze csak papíron. Merthogy elvileg ilyet lehet intézni az okmányirodában. Vagy a reg.adót kell befizetni, és forgalomba helyezni? Melyik jönne ki kevesebbe?