Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 hónap után újra tok motorozni!
Vetem 1pár felnit amin volt 1pár vadi új MITAS cross gumi!
Ma mentem is egy pár km-t! Itt vannak a képek róla:
ahhoz nincs cucc csak ujabb évjárathoz
szerintem te értettél fére vmi nem a gyertyát locsolom nem locsoltam semmi!Kérdeztem h a gyujtásoz a lendkerékhez kell e olyaj mert van olyan motor amihez kell mert nem szárazgyujtásos és azt kérdeztem hogy ehez kell e vagy sem!Én is csak a blokkba raktam meg a tartályba de sztem a blokkba hajtómű olaj kell nem kétütemű!Am meg nincs kézikönyvem ! azért kösz a választ
amugy nektek is úgy párásodik a sisakotok hogy nem láttok semit ien idöbe?
mert én olyasmit halottam hogy a cross buko nem párásodik
igy már más
nekem 1 powermotor kelett volna azt mondták 16 . . .
Én a hátsó felnimet a pinkmotorstól rendeletem használtan 15.000-ért +posta költség
De ez dobfékes.
szerintem arra gondolt megnézem h van-e náluk ami nekem kell, nagyvasat néztem, nem rossz, ha pinkmotorsnál nincs akkor onnan fogok rendelni
2 kerék volt 18k...
pinkmotors.hu ?
Sajna azt nem ,de ebben az esetben visszont egy Tatabányai alkatrészes ajálok valahogy öket nyomozd ki mert ök küldenek rendelésre és verhetetlenek minden téren azt hiszem a prox ,wössner ,dugokat is onnan rendelik meg az összes enduros azt a céget isteniti majd én is utan nézek de ha jóltudom fen vannak a neten is .
kérdezd meg azokat akik csinálták
de ahol vetted ott is lehet tudnának valamit
nagyvas pl.:
18 at nehogy adj 1 kerékért
amin szatyináéknál 18 azt máshol kb a feléért megveheted, csak sokat kell keresgélni a hirdetéseket , bontosokat!
köszi, esetleg weblapot tudsz adni? neten rendelném postával, nem járok pesten semikor :S
Bp-en a Nagykörösin jösszbefele és és ott van egy motor kereskedés és szerviz ne téveszen meg hogy suzuki van kirakva mindenhez árulnak elég jó áron én is ott vetem az elsö teló szimeringet + olajat dt- hez
Helló!
Mint mondtam olyan 83-85közötti lehet....
Vegyél fel msn-re vagy irj egy e-mailt
Üdv
HY! Szervizeltettem a DT50R-em, mondtam nekik, hogy a fordulatszámmérő szerintem pontatlan, nem igazán tudtak mit kezdeni vele, de azt észrevettem, hogy gyújtásra adásnál ami megjelenik pár másodpercig szöveg, az megváltozott. Szerintetek mit csináltak vele? Szoftverfrissítés?
Ami még érdekelne ezzel a digitális "számítógéppel" kapcsolatban, az hogy ez szolgál valamilyen hibalekérdezésre is mint az autóknál?
hát igen, az a baj hogy kevés ember van aki tényleg hozzáértö : / egyszerübbnek biztos hogy egyszerübb, ha veszel egy felnit, a mostani ráfja meg jo lesz alkatrésznek, amugy komolyabb küllösök pesten vannak, motor traderben vagy valami ujságban láttam h hirdet pár

az én rohadásos gondom is megszünt, igy már faszább az élet :) hamarosan neki tudok állni az egésznek, csak még szerkeszteni kell egy bakot :) valaki tud mondani helyet ahol vehetek a DT-hez szimeringet, fasza villaolajat meg gumiharmonikát a telohoz? lehetöleg egy helyröl kellene, addig is körülnézek
rossz hir viszont h tavaszra hibátlannak kell lenni a motornak, áprilisra lejár a müszaki, én meg le vagyok égve : /
Nem ,csak sajnos lógnak a küllök és ketö el is tört szeretem volna renbehozni de sajna ugy össze van rohadva küllöcsavar a köllüvel ugy nem lehet se huzni se laztani és ezért cserélném az összeset. Ennyi a történés röviden ezért vennék gyártott küllöt mert az gondolom ki tudom fizetni amiröl emlitést tettél van elérhetésük is vagy cimük?
hmm... elolvastad amit irtam? az a buzi seggfej, akié a motorom volt, nem elég h elbaszt a csavart, hanem bele is rohadt a vázba, igy kibaszott furoval kell leszednem az ülést-nem gond, csak tudod ez kurvára zavar
amugy meg inkább szétszedem, jobban hozzáférek, egyszerübb az egész...
sajnos volt néhány ilyen rejtett hiba a motoromon, nem csak az ülés egyik csavarja rohadt bele a vázba, de a hátso kerékagy és tengely is ugy össze rohadt, hogy az agy felhevitésével és kalapács-vasrud segitségével lehetett csak kiszedni a tengelyt
neked is és az elözö tulajnak is ezuton köszönöm :)
huhu, azt hiszem valamit nagyon félreértettél, a gyujtáshoz? lelocsolod a gyertyát egy kis vénusszal vagy mégis mi?
olaj kizárolag két helyre megy: olajtartály, a jobb oldali tankidom alatt, full szintetikus kétütemü motorolaj kell bele; blokk, a kézikönyvben ott van de a dekli közepén alul van a leeresztö csavar, felül meg a kupak, szárazon 1 liter leengedés után ~8 deci kétütemü váltoolaj kell bele
Üdv.
Eladó
Yamaha DT125R -2002év végi-
szép megkimélt állapotban van, a blokk teljessen gyári. 19000km van benne. Adok hozzá egy eredeti yamaha túra dobozt ajándékba. Irányár:420000Ft Érdeklödni csak telefonon:06202501767
csoola, te a dt-sek szégyene vagy! nem tudsz leszedni egy qrva ülést...nemtom mien dt-d van, de am a nem fontos leszedni a tankot és az ulést...de te tod...
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy 125 ös DT 96-osoknál kell olajat önteni a gyujtáshoz vagy nem? És ha kell akkor milyet és mennyit!
szétrongyoltad? gerecsemotornál nekem egy pár felnit régen 18 ezresért küldtek volna!