Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is ugyanígy müxik, meg 2 haveromnak is.
Az Én motoromon úgy működik, ha ráteszem a gyújtást,
kb 5-8 másodpercig világít, és lassan kialszik....
Váltóhelyzettől és motorindítástól függetlenül....
És ha belegondolok, ez lehet a gyári...
Az olajvisszajelző nem lehet sebességváltófüggő szerintem....
Hacsak nem átkötötték....
Okkés

Én értem ,de lemértem az átmérőket: d=36, D=56.
És ilyen átmérőben igazából sehol sincs!
És gondolom mivel ez a gyári, más átmérőbe nem akarok venni.
Meg most ez mit takar?
Átmérő: 42 / 45 - 60 mm ?
helo.
azért világít üresbe mert az azt jelzi hogy a visszajelző működik.
ha sebességben is világit akkor kevés az olaj:)
annak akkor kéne csak világítani,ha kezd fogyni az olaj,vagy nem?üresben miért világít?
aha
szerintetek normális dolog ,hogy az olajvisszajelző lámpám,ha beinditom a motort világít,és ha sebességbe rakom csak akkor alszik el?
Bemész egy yamaha márkaszervízbe és alváz- ill. motorszám alapján megmondják.
olyan helyekre van beütve mint tipustábla, eredeti alkatrészek pl fékkar (nekem karbi is)
Évjáratát hol lehet megnézni,mert vettem egy dt-t de azt mondták 97-es
http://nagyvas.hu/motorosbolt....
például
nem olcso mulatség eza szar gumi
mégjó hogy lehet kapni
hello!
keresek ilyen gumi akármit a tank alá, van valakinek?elég lenne egy is de ha csak párban akkor jó úgy is.elhagytam valahogy
Sziasztok!
Segítséget szeretnék töletek kérni kipuffogó ügyben, mivel van egy DT125R-em és azon gondolkoztam, hogy mennyi lehet rá egy kipuffogórendszer vagy esetleg csak egy dob és ha csak dob, akkor az megnöveli e a teljesítményét. Mert mondták nekem az ilyen-olyan sportrendszereket, de 80 000 alatt nem voltak. Szerintem az egy kicsit drága. Nézegettem youtube-on az YZ kipuffogókat Dt-n , elég szép hangjuk volt. Úgyhogy ha valaki tud valamit nem drágán, max 20 000-ig akkor az írja már le légyszi és ha tud rakjon fel egy képet az adott kipuffogóról. Előre is köszönöm! DT 4 EVER
ha vkinek megvan a dt 125 szerelési rajza linkelje már be legyen szives
henger dugo milyen árban? képet tudnál rakni fel rola?
Probald meg vmilyen markaszalonban pl yamaha, ktm, honda (én itt vettem)
Nem kell azt gyakran, években mérhető.
Ez nem olyan, mint autóknál az "olajcsere", ez váltóolaj. Autókban nem is nagyon cserélgetik....bár ott nincs benne kuplung.
Hello skacok.

Nem tudjátok hol lehet venni első teló harisnyát?
Már csomó helyen érdeklődtem de sehol semmi
Előre is kösszi a segítséget!
elado börkesztyü! 5000 ft
Szerintem ha tennél fel képet az összes cuccról meg írnál árakat ..több jelentkező lenne .
yamaha dt cuccok. gyári dt szerszámkészlet és még sok minden elado...................................................
..................
pinkmotors.hu :) itt aszem van de nem oylan vészes mert a proxx szett az 20 ezer kb olyan 5 ezer a gyűrűk:)
köszi, remélem kapok hozzá külön is.
ára kb menyi lehet nem tudod?
leszedtem a karbit, az alját nem tudtam leszedni, mert csak 1 csavar jött ki, a másik kettö semmire sem reagált, majd hétvégén ha lesz kedvem kibarmolom belöle
viszont volt egy valami aminél nem volt csavar, oda kellene valami?
90/90est