Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elérhetőség: 06303924900
Hali!
ELADÓ yamaha dt50lc. 2002-es 7 ezer km nagyon jó állapot, 350 ezer.
Csak te! Én ha nyugiba gurulok, akkor nem húzatom ki. Egyébként 9000-ig (vagy tovább, ha elfelejtek váltani ) minden sebességet kihúzatok. Lehet nem kéne?
a powered teljessen jol müködik leírásod szerint
van mikor 3 visit mert lehet nagy fordulaton vetted le agyujtást, amugy mindig 2 öt szól és valo igaz kicsit máshogy.
de kiprobálod és mindjárt kiderül vane valami baja
Üdv mindne Dt-s nek

Azért írok mert vettem egy mocit még régebben (dt80 lc2) és most kellene nekem hozzá egy GYÚJTÁSKAPCSOLÓ kulccsal. Ha esetleg valaki tud valahonnan akinek van ilyen kapcsolója azt megkérném hogy írjon, mert vennék egyet.

A segítséget előre is köszönöm. csáó
De akkor is jól néz ki
Jaj ez Zolboynak akart menni...
Mondjuk én azért nem veszek gianelli rezót mert ha amúgy is csak 7-8 ezer felett lehet erzekelni a változast akkor felesleges mert afölött már úgy is elvaltod... Vagy csak en?
Ejj de jol nez ki valakinek a amotorja
A fulladás meg azért lehet mert vagy sokat kap vagy keveset mondjuk azt még nézd meg hogy ha mész vele hogy olyan 1-2-3 ig elváltod utána huzod neki olyan 7-8-9 ezerig és nem váltod el hanem maradj abban a tartományban és ha egy kis idő után elkezd hörögni akkor keveset kap akkor allits a subertűn azt a kis zégert tedd lejjebb h megmelkedjen.
Azért gondolom h ez lehet a baj mivel ez mar egy nyitott rendszer nagyobb az átoblitese ezert tob anyag kell neki nagyobb fordulaton.
olyan mint a vatera csak sokkal több cucc van rajta:)
Üdv.
Eladó
Yamaha DT125R -2002év végi-
szép megkimélt állapotban van, a blokk teljessen gyári. 19000km van benne. Adok hozzá egy eredeti yamaha túra dobozt ajándékba. Irányár:420000Ft Érdeklödni csak telefonon:06202501767
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy valaki vásárolt már az ebay.de oldalon? Megbízható? Illetve van postai kiszállítás? Lécci akinek van valamien tapasztalata az írja le.
Köszi
Hello
esetleg tudtok olyan kereskedőket akik jó dt-ket hoznak be,venni akarok egyet,ja és mire figyeljek vásárláskor?
nah pajtik, lassan rákészülök és amint rend lesz a szuterinban felpolcolom a motort és szétszedem kicsit, pucolácio szempontjábol
a karbi szétboritásához kellene nekem valami ábra, szétszedés valszeg menni fog, inkább az összerakás lesz a gázos, ezért kellene valami rajz, nehogy valamit elkurjak
2003-as a DT-m :) köszi a segitséget elöre is
ja még egy, a power ma elsö gyujtásra kapcsolásnál 3at visitott, utána mindig csak 2 észrevehetö tonusban szolal meg, szerintetek ez gáz, vagy csak olyan állapotba áll vissza, hogy nem "fordul akkorát"?
forma raptor tx a neve, itt egy link http://www.illion.hu/motor/mai...

én miskolcon vettem a kawasakiba, elég jó leárazások vannak mostanában.
Ebben is Minarelli blokk van? Nem is tudtam...
Tudjukhogy fáj,mint a fogorvos,de oda is muszáj néha elmenni.
Beballagsz az első yamaha kereskedésbe, és megveszed aranyáron.
Nekem pl most a tdm-hez ez a két gumikarika egy 20-asba fáj. Ez van. Vagy nem kell motorozni.
ez mien fajta hol vetted?
hol vetted ?
osztrákiába?
elírtam tdr*
bontó,yamaha dtr,dt,tzr 125 power valami:D + 1 power motor ha nem lenne és 2 bowden
Sziasztok ! Régebben már írtam a problémámmal kapcsolatban ,sajnos megoldani azóta sem tudtam
Egy kis műanyag alkatrészt keresek, mely a power motor segítségével, a kipufogó nyílás nagyságát szabályozza. Mellékeltem egy képet, hogy hol is kéne lennie ennek a kis alkatrésznek. Aki tud nekem az üggyel kapcsolatban bármilyen segítséget nyújtani, az kérem írjon nekem. Köszönöm szépen
zolboy91@hotmail.com msn és ott beszélünk:)
igen itt vagyok:)
Helló
zolboy91 itt van?