Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2002es és hátul nem tárcsafékes?
88as ténérén már tárcsás a hátulja
árulni árulhatja akármennyiért hátha beesik egy madárka
de ezek a motoroknak kb 3 évente feleződik az áruk akármennyi is van ráköltve
Megjöttek tegnap a gumik amiket vettem! Ma kiszedtem a kerekeket ,hétfön viszem a gumishoz / 5ezer volt a 2db/
És jó állapotban vannak ! Kiváncsi leszek milyen változások lesznek eddig mitas endurok voltak fent ! Amit most vettem a hátsó Mitas elsö Hájdenaúúúú
kaptam ajándékba egy Champion N2C gyertyát, szerintetek jo lesz a DT-be?
A többi eladó dt hez képest szép állapotban van de max 180 körüli áron lehetne eladni szerintem,onnantól már 125 ős is van igaz lelakott öreg.Ha hülyeséget mondtam nemkel lebaszni nem vagyok kereskedő csak így látom.Bár szerintem könnyen ellehet adni főleg hogy közeleg a rendszám és sokan most már csak 50 est vesznek.
a 2002-es DT50 ilyen:
már bocsi de mi kerül a dt-den 350 ezerbe?:) mert szerintem 1 50 es nem ér anyit mert anyiért már jó állapotú 125 ös dt-t ráadásul rendszámosat lehet kapni de sok sikert hozzá :)
hali, tudom hogy hülye kérdés, de most látom hogy ugyanolyan kormányvédőnk van neked rendesen elfér vagy szorul egy kicsit?
Elég nyomoroncul néznek ki ezek az 50-es dt-k. Nézd meg az adatlapomon hogy 23 évvel(majd egy negyed évszázad!) ezelőtt hogy nézett ki egy 50-es aprilia(az ugyan 80-as de külsőre semmi különbség nincs a 80 és 50 közt),tárcsafék,vizhűtés,kprugó.
hasonloak, a tiedé a 125re is hasonlit például, csak ugye no power stb...
ez érdekes, bikepicsen teljesen más gépek vannak... nekem végülis mindegy, nem fogom megvenni ha szép ha nem mert van és lesz is nagyobb :)
Nézegettem ezeket az 50es Dt-ket.
Hasonlít a blokkjuk a 80aséhoz. Lehetséges ,hogy ugyanaz csak 50es henger van rajtuk?
Mármint nem az új Supermoto kivitelre gondoltam hanem pl erre a típusra:
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=126527
biztos lehetsz benne h 2002-es, számla, szervizköny minden van én vagyok az elsö tul. nézd meg a bikepics.com-on fentvn minden motor, évjárat stb, . ha valakit érdekel hivjon: 06303924900 Érdemes megnézni, tényleg nagyon jó. Kiskunhalason van ár: 350.000,
ha érdekel valakit 2db DT50 matrica az egy traubiért viheti
csak ami az oldalidomon van semmi yamaha csak DT50
csepelen átvehető
így néz ki:
Hali!olvastam h mit írtál,h 150 et költöttél rá. Nos nekem volt 1 ktm exc m a dt elött,azt 200ért vettem és 3 havonta 30 ezrembe került,4 évig volt nálam számold ki!de akkor se kérhettem el érte 500at mert nem ér annyit a végén 150ért adtam el mert a kutyának se kellet az öreg motor pedig kibas...ul jól ment!a yamahákat ettem vele!de nagyon sokba kerül a javítatása!szal sztem add el amennyiért vetted és adj hálát ISTENNEK!h elvitte vki én is ezt tettem!
ide rakom a ktm mocimat h mi nem kellett senkinek
jo de ha huzod neki olyan 8,5-9 ezerig és nem váltod el hanem tartod abban a tartományban kis idő után nem kezd el lehörögni?
Én nem kinzom minek ugy is olyan 7-8 ezer korul adja amx nyomatékot
ez igy nem teljesen igaz, de részben igen : /
Én is csak olyan 60-70-re tartom pedig amennyit güriztem vele... ilyen a világ amit elköltesz az nem jön vissza :(
nincs baja szerintem, kicsit tul egyenletes is néha a nyomatéka :) csak ezért kérdeztem, szerintem is normális, meg remélem h azért a 6 éves gépnek nincs komoly baja...
vasárnapra sztem rendet vágok garázsban faterral és végre lesz helye rendesen a motornak, meg kellene valami bakot hegeszteni, csak arra gondoltam, h volt itt régen az a fajta amire rátaposok és felnyomja, volt hozzá valakinek tervrajza, mit hogyan kell, biztos nem nehéz, ha valakinek megvan elküldhetné/jelezhetné akármi
csak azért mert ha esetleg összedolgozok annyi pénzt meg a rokonság jolelkü lesz és jövöre leérettségizek, ballagási meg sporolt pénzt, plusz a mostani árát ha eladom, akkor mondjuk egy komolyabb gépre forditom, az meg lehet h nehéz lesz és nem lesz fasza majd félméter magasra emelgetni...
ha 100ért megvenné a munkatársad, add el neki, nem akarom leszolni, vagy ilyesmi, de annyit sem ér az alapján amit leirtál :) (kb annyit adnék érte mint egy hibátlan pár ezer kilométeres simsonért, nem rosszindulatbol mondom)
hali, nem kötekedésböl irom, de ez a motor max egy 2002-es mellett állt, ezt olyan 1996osra saccolom, igazábol szép meg minden, de kb 97-98-tol már teljesen más dizájnja volt, a futomüve se ilyen, meg az egész formája...
mondjuk 350ért én a 2003as 125öst vettem rendszámmal (igaz kellett rá költeni egy keveset), de meg kell hagyni, szépen meg van csinálva a géped
Szerintem nem akarod tudni a véleményemet.....
Hali!
Szeretném a véleményeteket kérni. Úgy nézki el tudnám adni 92-es DT50 mx-emet egy kollegámnak, csak az a gáz hogy fingom sincs mennyit kérjek érte. Én 100-ért vettem és még 150-venet rá költöttem (malossi hengerszett. szimeringek, csapágyak, és egyéb apróságok...) Motorikussan megbízható, jó erőben van, a 70-evenet gond nélkül viszi, a fékek is jól fognak, kanyarban marha stabil, a villamos rendszere is jó, az olaj szivatyúval sincs semmi gond. Sajna a váltóból szivárog az olaj 1 szimneringnél, az első telók közül az egyik szárban gyakorlatilag nincsen olaj így eléggé lágy az eleje. Nincsen benne index relé és akku, de ez nem ojan nagy baj... Kép van róla az adatlapomon bár a festés már eléggé megviselt azóta.
Szval szeintetek mennyi kérhetnék érte?
dehogynem had pörögjön
de nekem csak mikor egyböl nyélgáz xd am 11 ig nincs semmi baja :D vígan megy csak ha 2-3 között hirtelen de az is csak 1 esben ha hirtelen nyélgáz de nem úgy szoktam elindulni csak mikor meleg volt a moci akkor 1 kicsit megbőgettem és húztam neki 1 csutkát:d