Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
hát a gyári rezoval nem csinálja úgyhogy szerintem nem falsot szív...hanem valami hozzá állítás gondja lehet...vagy lehet hogy nem alacsony fordulatra van tervezve a sportrendszer nemtudom..
nekem is fullad de csak ha full gázal megyek :D csak azért mert vagy falsot szív vagy valami ilyesmit magyarázot a szerelő meg h nekem nem a gyári kipufogó van
sziasztok dt 80 as cuccok eladok ha valakit érdekel.
Heló!
nekem először csak dob volt rajta. A hangja azzal is sokat változott de a teljesítmény szinte semmit...
megvettem egy gianelli rezot a hangja még szebb lett, de csak 7-8 ezer fölött változik a teljesítmény, alacsony fordulaton(3 ezer alatt) nekem fullad egy kicsit.. ha valaki esetleg tudja miért lehet irjon..:)
jah és a karbi hozzá lett állitva, de a síbertűn nem állitottam..lehet hogy ott kéne?
honnan van? van még? :D
szétt lehet szedni valahogy az indexet, mert ahogy nézegettem olyan mintha forrasztva lenne a műanyag, ez meg nem eltört, hanem csak lejött az anya.
köszi
hello
szerintem annyiért ne vedd meg , én 23ért vettem újonnan egy ilyet:
ja és 50ről volt leárazva
Én inkább universalmotornál néznék körül már 25 ezerért új Rino van garanciával.
te! ez újonnan,boltban nem volt annyi!
kb enyit szánnék rá de a srác elég határozott
mejd jo megverem és elhozom ingyen, igaz kétszer akora mint én
de majd probálok alkudni
15 ért vedd :D
hali
szerintetek megéri megvenni 1 nemsokat használt kb 1 éves oxtar csizmát 1 csat hiányzik rola 20 ezer körül vesztegetik?
gondolkodok rajta bár kicsit sokallom
köszönöm szépen:) nagyon rendes vagy:)
hotmail.com!
kawa vegyél fel létci
zolboy91@msn.com
sűrgősT
Ezek meg alkatrész robbantott ábrák k@rva sok tipushoz és évjárathoz:
http://www.megazip.ru/bike/yam...
Megelőzendő a kérdéseket pl innen:?
http://www.tanga-moteurs.ro/se...
Há' monnyuk innen e:
Letöltheted magadnak te is,én is a netről szedtem.
Há' monnyuk innen e:
Letöltheted magadnak te is,én is a netről szedtem.
az a helyzet, hogy tuningot a nélkül, hogy modositsd motorikusan, nem fogsz tudni végezni, mert a tuning azt jelenti, hogy modositod motorikusan :) kipufogot lehet lecserélni sportkipuffra, giannelli tutira gyárt a legtöbb évjárathoz
Sziasztok!

Hang tuning-ban gondolkozom és kérdésem az lenne, hogy milyen megoldást javasoltok? Esetleg kipufogó fúrás vagy ilyesmik? Nem szeretném motorikusan piszkálni, sem olyan módosításokat végezni, amely módosítja a motort.

Másik: Most szervizeltettem a DT50R-em, mondtam nekik, hogy a fordulatszámmérő szerintem pontatlan, nem igazán tudtak mit kezdeni vele, de azt észrevettem, hogy gyújtásra adásnál ami megjelenik pár másodpercig szöveg, az megváltozott. Szerintetek mit csináltak vele? Szoftverfrissítés?
Ami még érdekelne ezzel a digitális "számítógéppel" kapcsolatban, az hogy ez szolgál valamilyen hibalekérdezésre is mint az autóknál?

Várom a válaszokat!
Beny
kistarcsán 2500 ft ért fúrnak :D
én ugy tudtam h 4 méret van, lol :P de azért az erös h "nem kell sajnálni a furatást"
nem kell sajnálnia furatást a gyári henger és dugó átmérő fölött még kurva sok méret van nekem 2 lett már furva de a 3. méretkategóriába vagyok, de még igy sok méret van felfelé. az elsőnél annyira belehuzott a hengerfalba hogy 2 mérettet kellett felfurni.most 0,75 be vagyok
érdemes benne sztem cserélni, de nem ég el, azért az vicces lenne, csak elkopik, vetemedik az egész (gondolom azért a henger is kap rendesen)