Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello, sport kipufogót dt 125-re érdemes rakni? próbálta valaki?
bakker este olyan hideg volt h nem indult a maschinéria
igaz az hogy 20000 km en ként dugót kell csrélni a poweres dt-ben mert elég a dugó ?
ellett állogatva azt úgy vettük meg!
de köszi!
hát jol van elhiszem persze, csak nem tudtam mivel állok szemben :) az enyém sztem nem eszik sokat, de akkor valszeg a tied is csak el lett állitva, de azért ovatosan bánj vele, nehogy aztán meg megsüsd :)
köszi!
figy egyeltalán nincs szar hangja 99-es az elöző gazdája nagyon vigyéhott rá !
csak a power nem volt beállítva...
elég jól húz!
120km/h 7-8000 fordulaton!
sztem jó
google sztem, mondjuk ezek nagyrésze németül szokott lenni, én meg ahhoz segghülye vagyok
honnan szedsz ilyen ábrákat?:) én 1 napig eltdnám ezeket nézegetni xD
Ezt kéne közelebbről megnézni,vannak rajt jelölések, a bowdenen tudsz állítani.
az azért tényleg gáz, gondolom nem kicsit füstöl meg eléggé redvás lehet a kipufogod is, power is baszakodni fog mert eltömödik a sog égésterméktöl
állits rajta meg a blokkot nem ártana akkor megnézni tényleg h milyen állapotban van, nem csörög zörög meg nem gyengus? az a baj h ehhez csak annyit értek, h a hangját ismerem ha nagyon szar, de más többet igazán okosat nem fogok tudni mondani :P
amugy meg majd akkor valamelyik kolléga irja le h lehet az olajpumpán állitani h kevesebb anyagot toljon! (de vigyázz, mert ha fos állapotban van a blokkod és nem kap elég olajat, akkor be fog állni és akkor lesz a szopás)
Gombbal állítod le akkor várj 1-2 ásodpercet és csak utána forditsd off-ra a kulcsot mert ha nem vársz elegt túl hamar fordítod off-ra a kulcsot akkor nincs ideje visszaállítani alaphelyzetbe...
1 tank benzinnel megeszi majdnem az 1 liter olajat !
Nemtom még megprobálom kitakaritani a chipset hűtő ventillátort és majd meglátjuk lehet az a baja hogy nem hűti eléggé
az a bajom vele hogy k....a sokat kap !
teljesen mindegy h állo helyben hogyan áll a power nem ?:) azért van a probabeállás meg beállás amikor elinditod...
ha kopott ha nem nem eszik többet mint amennyi olajat adsz neki
az nem lehet h kopottas már? és azért eszi
nem vok hivatásos szerelő de inkább egye mint h beálljon!a leg 1x űbb ha átkötteted!akkor te kevered!
sziasztok vizes dt-hez mindenféle alkatrész elado ja 80 valamint minimális 125
Egy olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet állítani 1 dt 125r-en az olajzást 1:50 re ?
Nagyon fogyasztja az olajat....... Sajna.....
Segítsen valaki !
azaz mondom beteszem
Működik még a motorod?
Sose állítom le gyujtás kapcsolóval, mindig elöször a gombbal állítom le. De ha kulcsal állítom le, és utánna elindítom újra, 3mat fordít a poweren, szóval megint nyitott helyzetbe lesz.
Amikor elindítom nemtom hogy beáll-e. Egyébként nem lehet hogy így van a folytva mint egy tzr?
engedjed meg h ezt nagyon megdicsérjem igazi profi munka!fanatikaaaaaaaaa