Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem elmegyek és bevásárolok nálad,mert úgy nézem olcsó vagy és van nálad cucc bőven
A posta 1620Ft,a 80as-ban is ilyen van.
Tükröm van gyári Yamaha 1500 pénzért
üdv
GP
ja amúgy 125 öshöz kell de amint le írtam kellene egy,80ashoz is!és ha van esetleg vmi normálisabb tükröd rá 1 bal oldali de nem vmi nyomi hanem ami rá illik az faxa lenne!
Áhh!zsír gyorsan írtál!postán küldöd majd ha megrendelném,és nemtod az mennyi mert ha 1500nál drágább akkor inkább elmegyek érte!ja és szted 80as dt be is jó?ez az aksi
Helló
Milyen dt-hez kell akksi?
A 12v3Ah (125ösök nagyrészében ez van) 3600Ft
Üdv
GP
Hali!nekem kellene pár dt cucc!voltam nálad párszor,de akkor még a túl oldalon voltatok!kellene 1 aksi, de meg tudnád mondani mennyi az ára!?
síkold le a hengerfejet szedj le 3-4 mm
rakd össze vékonyabb hengerfejtömítéssel
és próbálj vele menni


utánna szerezz a bontóból egy eredeti állapotú hengerfejet és újra tudod használni a motorod
Helló
Rengeteg dt alkatrészem van, új és használt is
dt50 mx,50R,
125MX,125-10V(lc) 125-35E(LC2) DT125R,TDR125,RD125 vizes,levegős
70/270-6870
Postai utánvéttel is
www.gsmotor.hu
Sziasztok!
Megszeretném kérdezni hogy csinált e már valaki robbanó tér szűkítést és ha igen elmodnaná nekem pontosna hogy ad ez erőt ... elveszi a nyomatékot de add lovat? mert nem teljesen értem.


Köszi cséscé
-de
de Yamaha DT 125 R re benzincsapot tud valaki?
http://www.sportmotor.hu/motor...
itt a sportmotoron is van mtx topic itt biztos többet tudnak mint a dt forumon , érdekes kép
Szerintem nem ugyanaz mert az enyém Dunlop Trailmax. Ha jól olvasom a tied Mitas Enduro.
Szerintem nem szar gumi csak nem terepre való,aszfalton jó a tapadása,bár terepen megyek vele sokszor 60-80 as tempóban pl :földút és nem csúszkál jól tapad.Sárban ,vizes füvön,kavicson ,múrván nem a legjobb meg laza homokos talajon ezért veszek valami endurot.
Szellőzés?
Szobádba nyugotan az ágyad mellé mikor fröcsög ki a sav marja le a pofáját az embernek,haljon meg igaz olcsobb mint a gáz
Régebben Én is kijavítottam mindenkit, de jobbnak láttam ha nem teszem mert sok az U.N. nem szakmabéli és nem értenék hogy miről beszélek....
Bocsi hogy nem adtam teljeskörű felhomályosítást.......
Igen egy cella feszültsége 2,3-2,4Volt....
-Ha 6V-os akksiról beszélünk, akkor a töltési feszültség 6,5-7V között mozog....
-Igen ha 12V-osról akkor 13,8-14,5V a töltési fesz...
-De mivel sokaknak a töltőn csak -e két feszt. lehet állítani, így nem merültem bele részletesen.....
-És abba sem, hogy töltés előtt mindenki ellenőrizze az akkusav szintjének a magasságát, (ami a cellák felett 1 cm) és ha kell, csak ioncserélt vizet használjanak utántöltésre!
-És azt is kihagytam hogy, savas akksiról a töltés megkezdése előtt le kell csavarni vagy ki kell szedni a kupakokat, mert robbanásveszély állhat fenn...
-Jah és a töltést, csak jól szellőztetett helyiségben, vagy szabadban végezzük!
-Most nem jut eszembe hirtelen más...
szia.néz utána a mitas-nak(enduro)szerintem franko de ez töled füg.
szia.hol van ez a topik?google-be irjam vagy hova?bocsi de a számitogépben ujonc vagyok!elöreis köszi
per pilanat most MZ/ts elsö futomü van benne mert felujitás alat át az eleje.nézd meg a képet szerintem durva.
horváth
szerintem ez a gumi mindenhoz szar! én majdnem meghaltam ezekel a gumikal mikor haverom mtx ét kipróbáltam !
Én a crossra voksolok mivel nekem is az van hátul ha jó kemény gumit választatsz az kicsivel jobb az a lényeg h lassan kell menni aszfalton+ csúszik is aszfalton főleg ha vizes minden xD tapasztalat
ha aszfalton is használod akkor enduro gumit vegyél!
Sárba úgysem nagyon használom...ha vennék is a 2 gumi legalább 25 ezer lenne.
Ugyan ilyen van nekem is elöl-hátul! csak az enyém már valahogy nem ilyen állapotú
Amugy rá van írva nagy betükkel ,hogy : Mitas ENDURO!
Sárba nem ér semmit de száraz föld uton jó aszfalton meg valami kurva komoly tapadása van. Én megvoltam elégedve vele mostmár nem annyira mert igen csak megkopott..
Csá!
Én is csak inteni tudlak a cross gumi használatától ilyen téren! Nagyon eszi az asztfalt! Nem csak fékezésekkor hanem elinduláskor és a kerék forgása közben is lényegesebben jobban kopik mint akármelyik, ezt "laza szerkezetű" talajra találták ki. Voks: Enduro gumi!
köszi ! egy enduro guminak sokkal jobb a terepen a tartása mert ha nem akkor nem veszek feleslegesen .