Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hoppá ez bonyolultabb mint a motorom vagy 1 simson:)
igen ez az lc I kiadás
Köszönöm a segítséged!
Akkor ez elméletileg a YAMAHA DT 80 LC ?
Valahol 1983 és 85 között.
Sziasztok!
Most vettem egy Yamaha DT 80ast és sajnos nem tudjuk hányas évjárat?!
Segítsetek lécci
ugyan az, de nem én hirdetem!
jaja, szerencsére a 80-assal nem bántottak, a paksi rendörök gecibbek ilyen tekintetben erre... a földvári megkérdi 50-es? és rád bizza :D :)
na mindegy, a 125el jelenleg abbatud belekötni, hogy a jobb hátso indexem mint olyan nem létezik :S
Engem is állított meg párszor már!
És igaza van az előttem szólónak!
A Rendőre válogatja!
Valamelyik azt mondja köszönöm szépen további jó utat.
De a múltkor kifogtam egyet na az mindent nézett. Első kérdés na nézzük csak mekkora a gép.
Jah és bátyám simoval volt megkérdi mekkora ez a motor ? ! mondom bazz! ilyen nincs.
De ez ,hogy 80as hagyjanak már 80an a vége gyári folytással. Új rs50 110et lép. Akkor miről beszélünk?!
Meg ezek a no name robeszok is 60-65.
És szerintem lényegtelen ,hogy normálisan mész vagy sem, ha akar kivesz a sorból.
Srácok!rendőre válogatja,ha beléd akar kötni beléd fog ha meg nem akkor mondja h ,,JÓVAN!haladjon tovább2
igen! pénteken én is csodálkoztam 125 ös dt hez 6000 ft a dugatyú
gyertek tagnak: www.dtclub.extra.hu
engem amikor a 125össel megállitott, meg a 80-assal mindig az elsö kérdés, hogy 50-es-e (a 125nél ki is röhögtem, na mindegyXD)
a 80-ast is ki tudják szurni, nem egyröl hallottam, és persze nem tünik nagyobbnak az ereje mint az 50-eseké, de ha azt veszed akkor azoknál ez masszivabb meg nehezebb felépitésü, szerintem
már lehet kérdeztem, de megkérdezem emgint hogy a 80as lcIIes első telója az jó a 125-ös lcII-esbe? vaterán mnem125 hírdet egyet ha jól emlékszem írta valaki itt a fórumon, hogy ő az.csak magát a telót, vagy kiflikkel, fékkel együtt adod?
80-asokat nem nagyon baszogatja a rendőr, olyan picike a blokk(henger) benne....főleg a motor arányaihoz, meg az erejük se olyan vad, hogy nagyon feltűnjön.Én alig hittem el az enyémről, amikor vettem, hogy ez 80-as blokk....
A 125-ösök azok már mások......azokat végülis baszogathatja is joggal, mert azért mégiscsak...na. Mindennek van határa.
Hello nekem van 80as dt-m amin 110es mallosi van és ELADÓ!
Ha érdekel több info erről arról akor vegyél fel msn-re mert ot könyebb
msn:adatlapon
jaja megtörtént a feljebb rakás ... amugy kezdem lassan megszokni
földuton én is megyek közel 100 at , meg erdöbe is sietni szoktam, voltam is már korházba
meg kell tanulni!
meg a váltókart feljebb kell emelni!
sztem fuss pár km t a csizmába hogy bejárodjon és akkor könyebben fog menni
125-ös yamaha DT-hez kapsz 6000-ért dugattyút?
legálisan NEM lehet rendszám nélkül használni, én a helyedben ha nem csak és kizárolag terepen használnád, akkor elkerülném a 80-as kategoriát, M-es jogsival vegyél 50-est, aztán mindig amire van papirod... nekem volt 80-as, ismerem az érzést, amikor leint a rendőr és ott fosod le a bokád :)
asszem az lc2 vagy valami ilyesmi kockalámpásban van 125 ös mint nekem:( van is róla kép az adatlapomon az alkatrész közepes gyári dugatyú 6000 ft:)
Hát lehet
hallod itt olyan homok van h kocsi alig bír feljönni meg ha mész lefelé akkor is jobra balra dobálj a hátulját a motornak xD de addig lehet h más motorom lesz xD
szerintem itt leviszlek 1 kis dombon és úgy jössz föl h leszállsz a motoról és feltolod:D