Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon szép
mennyiért vesztegetik?
Megjött bátyám uj mocija aki érdekel nézze meg:D
http://www.sportmotor.hu/motor...
vegyél már fel msn re létszives, aztán a többit ott megbeszéljük!
kitakarítottam a karbit, meg a levegőszűrőt is, és igencsak jó lett, poros kavicsos úton rövid 1, 2 bőgáz, elforog, 3 bőgáz még mindig forog.nagyon tuti lett
szeva
még meg vannak
ok, köszi!
4 naponta vagyok nappal & éjjel
ma voltam nappal holnap éjjel
többi kiszámítható
1:
ezért van a benzincsap, mert ha kopott nem zár jól a tűszelep (mondjuk a dt-nek gumis a vége)
2:
trutyis benzintől lesz mindenféle lerakódásod nem mozog úgy benne semmi ahogy kellene
pár évente ajánlatos kimosogatni
3:
érdemes szűrőt beiktatni a tank és a karbi közé
ezek után már egész kevés esélyed van az elfolyó benzinre

nekem sem zárt jól a tűszelep mindig folyt a benzin amikor kitoltam, benzincsapot meg nem lehetett elzárni rendesen
Lakik arra felé egy kollégám megkérdezem mikor jár arra...
ez változó
nappalosban 16:00ig de ha éjszakára megyek akkor 18:00 tól ott vagyok reggelig
pl holnap pont éjszakára hasítok
Szia valószínüleg felakadt az úszód, vagy piszok ment a tűszelep alá ami a benzin befolyását szabályozza a karbiba...Sajna le kell szedned a karbit...
nekem Siki mondta h jok. neki volt is.

basszátok meg elkapott egy méhecske a bal szemem alatt:S kurvára fáj és bedagadt :S rohadt dögök :S
a karbim leengedőjénél elkezdett ömleni a benzin.(a karbi aljából kijövő cső végén)semmit nem csináltam vele, nem állítottam semmit, a csavart meg sem bírom mozdítani, vagyis kifordul belőle a csavarhúzó.még szerencsém is volt hogy lapos a kerék és mentem felfújni mert amúgy észre sem vesze és kifolyik az összes benzinem.
mitől folyhat?
Szia!
Hétköznap du meddig vagy Csepelen? Ha még érd. a sárvédő.
Csak mert én úgy tudtam hogy inkább biciklikhez gyárt cuccokat és láttam hogy motorhoz is árulják csak igazábol nem tudok sokat a márkáról gondolom hogy nem egy renthal de azért bírják a gyűrődést nem?
sztem jok
esésnél mind hajlik...
Hali!
Merevítős pazzaz kormányról mit tudtok erős?
bobekk11 eladtad már azt a két gumit? lehet hogy érdekelne!
Hello! nemtudja valaki véletlenül hogy yamaha dt 50sm 2006 os modellébe eredetileg mekkora fuvóka van? köszi a segítséget!
Szia!
Gumi nélkül 9000ft.
nem szimó az bizonyos
kb fele idő levenni a dt-nek
Gyerekek egy karbi tisztitás csodára képes, és én még szervízbe akartam vinni, meg legalább azt is tudom hogy jön le a karbi, hát nem simson
az enyém 84es
nem 86-ban jöttki az elsö lc?
Az én DT-m 88-as :) A másik meg nemtudom milyen, 85 előtti az tuti, mert LC1 , az akár lehet 84-es is
mondjuk az én dt 125 öm 1986 os
a levegős 81
es a puxi dt je meg 84 es szóval lehet ujítottak és a 90 es években más fajta egyforma volt mindegyiken