Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy fos és azért mert nem az én garázsomban van
amugy tetszik
nekem is gyertyás gondom lenne, valaki itt írt egyszer olyat hogy champion gyertya is zsírúl működik a dtbe, gondolom abbó is van többféle hőértékű, és melyiket lenne érdemes megvenni?vagy kérjem azt ami a legnagyobb.mzkbe meg simsonokba jó volt az isolator, a dtbe is jó?egyáltalán csináltak hosszú menetest?
köszi hello!
sziasztok vettem egy yz426f-oast mia véleményetek roluk?
sziasztok lécci segítsetek már 2000res évjáratú yamaha dt 125 -ös mociba milyen gyertya van előírva gyárilag? válaszotokat előre is köszönöm!
slim msnre nem akarsz felvenni?
Eszem ágába nem jutott hogy veszekedjek egyszerűen csak a tapasztalatomat probáltammegosztani pl. a DT kuplungrugónál egy darabig összetudtamnyomni kézzel aztán nem gondoltam a központi rugóstagnál is ez a helyzet hogy ha eleve elő van feszítve akkor nehezebben tud már tovább oszébb nyomódni.
De megértettem hogy ha amugy is felüt akkor hiába feszítik elő akkor is fel fog ütni.
Ismerem a gumi biszbaszokat, nekem is volt az 1500-as polszkimban.
Természetesen nem lesz tőlük keményebb, egyszerüen csak kitámasztja a rugó menetét, nem engedi összenyomódni, igy erősebbnek tűnik a rugózás, pedig nem az, csak egyszerűen nem működik, mert a gumi nem engedi.
És persze akkor is felüt, csak nem olyan brutál fém a fémen módon, hanem puhábban fém a gumin. Hát nagyjából ennyi a hatása.
Természetesen, mint mindíg, most is igazam van. Különben nem szólnék bele.
Hosszas magyarázkodás és bizonygatás helyett higgyünk az okosabbnak, és olvasgassunk egy kicsit tisztelt kollégák:
lehet azon a rugón keményíteni
mint a zsigulikon csináltuk gumi biszbaszokat lehetett a rugóba befűzni, hogy a sok kannásbor miatt ne lógjon a segge

mondjuk a rugózása nem lett olyan jó tőle de nem kopogott le
Te nem tudnál képet felrakni a tiédről?
Van DT80, 125-ös TZR, 125-ös TDR légszűrőm is.
Nézd meg, ha érdekel írj:
http://www.vatera.hu/cross_end...
Igazad van kawa de keményebb is lesz mivel összébb nyomod a rugót. Próbált ki egy picivel gyengébb rugón minél öszébb akarod nyomni annál nehezebb
Hát van pár dolog de az ártól függene
Van minden, mitszeretnél?
hülyén halnánk meg ha te nem lennél





Látom megint tombol a képzavar a fiatalságnál.
A rugón nem lehet keményíteni, csak ha kicseréled egy keményebbre. Amit tekergettek az az előfeszítés, de attól nem lessz keményebb, és ugratásnál ugyan úgy belever akár meddig húzod. Tetszik vagy sem, az csak azért van ott, hogy a negatív rugóutat(amennyit összeül amikor ráterhelsz a seggeddel), a súlyodhoz tudd állítaniNormál esetben ez a teljes rugóút kb 1/3-a.
nem, arrol beszélek h ne kezdjétek már egymást oltani, peace
nemtom miért vagyok most ilyen köcsög hippi, állon is rugom magamXD
10 000 ezret
menyit kérsz érte arra gondoltam?
10 000 ft ért vettem. de nem járok terepen ezért akarom eladni
ojasmira gondolt hogy veled el akar intéznivalamit élöbe , és szarás meg fosás is lesz benne
bár nekemse tiszta
Ezt nemértem...
Na srácok ma nekiáltam dolgozgattam pár órát kerestem anyagot méreteztem levagdostam aztán már csak ösze kell hegeszteni. Holnap ugyis kel keritést is hegesztenem ugyhogy majd melette öszedobom. Most már lusta voltam beüzemelni a trafóst meg szarakodni :) Egy gondom van még, nem igazán találtam még megfelelő anyagot a kinyomó rudnak. (ilyen lesz: //s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/... ) Van ithon még félcolos csővem, de aból hajlitgatni :S hát nem tudom, nem lene egyszerű, vagy esetleg ha felhevíteném mondjuk lángszoróval? akor könyeben adja magát? hmm most még ezen gondolkozok. Nem tudom hogy legyen. Ha készlesz a szerkezet majd rakok fel róla képet.
osszátok egymást persze
de inkább intézzétek el e h mindent élöben ne szarjuk tele még ilyen fossal a topikot
ok, kössz mindenkinek a segitséget