Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja amugy kjösszz
PL. ugyan ezen az oldalon lenn a 11900-as hozzászólásnál ott a link. Szerintem.
szerinted hol látam és mért kérdesztem amugy végig szoktam nézni mindent szerinted mé kérdesztem vissza
Gondolom letörne a kezed, ha egy kicsit lejjeb kéne gögetned az oldalt, és megnézni ami ott van az orrod előtt mi?
Gyengébbek kedvéért mégegyszer:német dt oldal
Az oldalon belül a werkstatt/ tuning/ motocross esd résznél van fényképekkel méretekkel együtt.
annyi benzin elfolyna igen nagy tócsa volna alatta........
párologni meg nyitott tanksapkával sem fog sokat
szerintem meg van kopva azért kajál sokat
vagy nagyon téped neki
esetleg nem mér jól az óra
hello mond már meg aszt a hejet ahonan lested a terveit a kipufnak
Kösz a kuplusat, halod valamikor a héten had nézem azt meg élőben is
Ellenőrizd le hogy a benzin cső nincs kirepedezve karburátor talpán a tömítés jó-e a tank nincs kilukadva
brutális, de az a vicc h kb nekem a rendes kipuff néz ki igy :D
Meg van!Pesti út.Keresztúron.Nehéz volt!
Köszi!Jó ötlet,most már csak azt kell megkeresnem,h hol van Yamaha szerv íz ill.üzlet a közelben!
Unalmamban összedobtam egy sportkipuffot a német dt oldal útmutatója alapján.
Gondoltam, mielőtt kidobok többszáz( )forintot a rézkönyökökre meg csőre, előtte kipróbálom az itthoni ingyen anyagokkal, régi csővázas asztalláb, gázszivárgás jelző spré doboz stb.
A hangja fasza lett, talán még mintha egy kicsit jobban is harapna, bár lehet hogy csak a hangja miatt tűnik úgy.
Szóval majd megcsinálom rendesebben is de addig is fenn marad ez. Ha stahlschwanz kolléga egyszer erre jár, majd kipróbáljuk hogy jobb-e mint az eredeti.
190.000 Huf alatt nem igen akarom eladni.
De változó kinek mennyit ér meg egy motor.
az egész jó!szeretném ha enyém is a körül enne de mondom sztem inkább elfolyik valahól
vagy elpárolog vagy nem tom mert mindig olyan benzinszag van az egész motor körül meg minden szal nem tom
Akkor ott valami gáz van, nekem aszfalton 4l körül eszik terepen 6-ot
meg még egy kérdés h nektek kb mennyit eszik a 80-as dt?
mert én ahogy számolgattam 10 körül eszik a vas de szerintem inkább valahól elfolyik vagy elpárolog nem tom de ez lehetetlen számomra.köszi
szevasztok!
jobb első idomot feketét 91-es dt 80-hoz nem tud vki?
előre is köszi csáó!
Tudna nekem valaki egy linket adni olyan oldal(ak)ról, ahol Yamaha DT-hez árulnak alkatrészeket?
Netek, retek, hogy örüljetek:
lent kellene kezdeni
nekem párszor kiugrott a blokkban lévő karszerűség mert a 2 pálca között nem volt golyó
miután pótoltam be tudtam úgy állítani hogy kb 1/3 karhúzásra kezdett oldani félig behúzottan már kioldott teljesen
aztán lehet nem így kell......... de nekem így jött be
valaki leirhatná pár szóban a helyes kuplungbeálítás menetét
Sziasztok! Ha belépek a fórumra, hogyan tudok ide a legvégére jutni? Nekem mindíg az 1. oldalról kezdi
Szia! Köszi szépen, megnézem!
Sziasztok!
yamaha dt 125LC
évjárat: 1986
27 LE
jó állapot ::))))