Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szi!Én 175.000.- ért gondoltam,de kompromisszum képes vagyok.A tel.számom:06 20 249 57 76 A gép jó állapotban van.Allig használtam./Az egyik kollégámtól vettem meg tavaly./
Németek többféle elektronikus korlátozást is használtak, itt kotorássz:német dt oldal
werksatt/entdosselung/elektr.drossel I.-III.
Hello Steffil1!
Írd le az alvázszámot és vidd be egy yamaha márkakereskedésbe..Ott megmondják!
ÜDV.:Robi
Slim és Steffl1! Mennyiért adjátok a Dt-teket?
Sziasztok!Kérdésem a következő:Mikortól gyártották hátsó tárcsafékesre a 125-öst?Az enyém még dobfékes és azt mondták,h az utolsók között volt.Eladom,de nem tudom a paramétereit.Segítsetek légy'szi!Köszönöm!
Sziasztok! Van egy Yamaha dt l25-ösöm l998-as. Az lenne a kérdésem, mivel 8o-nál nem megy többet , mit csináljak vele? Németből van s álllitólag gyárilag maximálva van a sebesség. Lehet ez ellen valamit tenni?
Köszönöm, ha segitetek: Skyp: micimacko72 email fabiancsaba@citromail.hu
jo hát az egyetlen fontos dolog az az ár, ugy mondom majd neki
okkés
Kérdezd meg kell-e neki.
Így adom ahogy van, plussz a gyári dolgok.
Ami nem volt jo az ki lett cserélve és meglett csinálva.
Csak rá kell ülni és menni vele.
Jah és csak első kereket kell küllőzni és SM is egyből.
msn-re vegyél fel és ott megbeszéljük a többit:
boss_b-boy@hotmail.com
mennyit kérsz érte? :D hallod rendes jo lenne ha megint családban lenne, unokatesom most készül kisgépet venni, bár az RXbe vanm beleörülve:P na mindegy azért ha tudok valakit szolok :D
6ért már ujjat veszek
Az egészet odaadom 1500ért kompletten. Úgy jó neked?
És akkor lesz neked tartalékba.

"
Ha valakit érdekel eladó a 80as dt-m.
Képeket találtok fenn nálam.
"
gyürüknél mia helyzet
Nagyon jó állapot, a piros sárvédősön látod, fekete fejidom. 6e.
a fekete? az is jó ha nincs baja mennyi lenne?
Csak a pollisport fejidomos van meg.
hali ez kinek a hirdetése?mert érdekelne az elsö lámpád...köszi! http://www.kepesmotor.hu/motor...
sziasztok hogy kell kitisztitani a karbit a 125-ös dt-én jobban mondva leszedni? gázadásra alapjáratról lehörög egy darabig aztán rendesen elkapja. karbi baj?
OK!
akkor elsőnek gyertyát tegyél bele másikat

esetleg eltömődhetett a benzincsap szűrője bár az inkább huzamosabb magas fordulatnál horkant be
ha könnyen beindul és jár alapjáraton akkor hengernek dugónak nem sok baja van
Értem köszi...
Nem hiszem h megföztem mert csak ledadogott...
És ha megrudsosom szépen jár alapjáraton ha nem fullad le
Üdv mindenkinek.
Azt szeretném kérdezni hogy Dt 125-ös hanyas évjárattól már nem Japánban szerelték össze.Meg olyat is hallottam hogy 1996-os van Japán meg Francia összeszerelésű is de mind a 2--őt Japánban gyártották.100 %hogy veszek Dt-t.
Előre is köszi mindenkinek.