Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyak tengelyénél mire gondoltál pontosan?
Van pár telóm:aprilia, Dt....
A kipuff rezó (első) részét ne babráld semmiféleképp, azon csak rontani tudsz! Nem véletlenül van úgy csinálva, ahogy. A hátsó dobbal lehet játszadozni, hanggal, némi erőcskével, rugalmassággal, de amúgy alapvetően a gyárival sincs semmi baj, csak túl halk
champion jo, a régi 80asba is azt tettem és zsiiir :D a mostanihoz még nem nyultam, nem is akarok
Valaki tudna nekem segíteni?
Mennyire tartósak a Taiwani dugattyúk? Prox-hoz képest mennyi km-errel bír kevesebbet?
Mint mondottam volt nekem régóta bírja
hát nekem a francia 5 km-t bírt, japánnal viszont megy régóta. Persze lehetett gyári hibás a francia... nem tudom
Szerintem jó lesz a francia NGK is.
nem tudom sokan írták hogy nem jo az ngk gyertya, de nekem eddig nem volt vele gondom (kop-kop-kop) ja és eddig durván 3000 km van ebbe a gyertyába...
uhhh bakker!
Bocsi
Okkés felveszlek a 7végén mert utazom el holnap.
De vasárnap felveszlek ,azt megdumázzuk.
egy iridium gyertya vagy 5000, kicsit sokallom én azt egy gyertyáért, ha nem sikerül valami értelmeset találni akkor az lesz a vége.
Ezt nyíregyháza mellett vetted?
Nemtom a champion gyertya milyen marka talán még az vagy vegyél iridium gyertyát
Bontó? Esetleg valamelyik robogó karbija?
karbit meg csak a blokkal adják a blokkot meg a vázzal együtt
francia még hagyján de vannak kínai hamisok is
nekem van pár gyertyám ami megmaradt a 80asból
a hivatalos forgalmazótól lett rendelve
a motoros boltos ngk nem ment még 50km sem
menet közben lehörgött és vége lett, szikra van rajta de nem indul
amit meg rendeltünk megy rendesen
és fura mód amit az ngk forgalmazótól vettünk drágább volt mint a motorosboltos...............
B@sszátok meg! Erre ugorjatok valamit. Cserés a tüszelep a gyerek motorjának a karbijában, megkérdeztem lehet -e rendelni, és mennyiért. Ma irtak vissza, 14.900Ft mert csak egy új karbiba csomagolva hajlandók odaadni.
Visszairtam hogy b@sszák meg, inkább befogom a lukat az ujjammal.
hát nem tudom, de csak valami értelmeset szeretnék bele, amivel nem kell szerencsétlenkedni.
Hali!
Valaki nem tudja, hogy mennyi lehet fordulatszámmérőbe a spirál? Ja és nem ad valaki el indexeket + féklámpát Dt-re?
Üdv.
Nekem is francia és mentem már "pár" km-et vele nekem gyönyörűen működik.
ezt tudom, de arról is voltmár itt szó hogy a már csak francia ngk-t lehet kapni, japánt meg már nem, és a francia meg nem jó, azér meg nem veszek hogy 200kmt mennyek vele.
Vettem egy 80as lc2-es dt-t! A rezonátorra és a dobra is rá van irva,hogy 80km/h a végsebességét még nem próbáltam 80at kb 2/3ad gázon ment,de lehet hogy csutkán se ment volna többet! Dobcsere az 1szerű feladtat,de valaki meg tudná mondani,hogy a rezonátorba hol van fojtás? Ha egyáltalán van?!
akinek van eladó 30mm-es átmérőlyű tárcsafékes első teleszkóp ja az irjon
akinek van az irjon ere a cím re buldog94@citromail.hu vayg msn:buldogrw@hotmail.hu lehet fordított vagy sima csak legyen tárcsa fékes és 30mm átmérőlyű szár vagy a fordítotnál a felső rész
derbi rabasá hoz kéne a nyak tengeje 23-25,6 mm terig jó
A Yamaha DT125R tipusba gyárilag BR9ES NGK gyertya van.
OK!
dede, jogos. este rakok fel képet