Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akor kéne elsö sárvédö
az a gumi ami a karbi és a légszüröház között van
2 küllö,anyával,ha volna
Igen, én vagyok.
Nincs Msn-em.
szerintem igen egyformát eszegetnek
a TT sokkal könnyebb mint az XT
a 600asoknál akár 50-60kg különbség is van
350-es biztos van:

TT 350_1

TT 350_2

TT 350_3

ezek csak itt vannak amúgy sok van még
http://www.kepesmotor.hu/motor...
ez is te vagy?
MSN ed van ? mert ott tudnánk megbeszélni legjobban,ha van vegyél föl az adatlapomon fönt van a cimem
sujra mejik a nehezeb?és mennyit eszik a tt és myennyit az xt?ahogy elnéztem a tt drágábbak!
Miért tt-be is van 250es vagy 350 ?árba ugyanott vanak?a 350es xt se kezesbárány vagy csak a 600as?
meg mondjuk nem árt 1csomagtartó mert szoktam pecázni is menni azt vödröt oda felkötöm az kész!
Én anno a Dt-hez kuplung tengelyt meg ilyeneket vmi Tarjáni bontóból vettem a száma: 06 20 311-7614.
Szatyina Gézának hívják azthiszem. Ha még jó ez a szám.
Vettem egy vadi új kuplungkart valaki nem irná le hogy hogy lehet faszául beálítani a holtjátékot, és az mikor jó?
Sziasztok. yamaha dt 80 hoz keresek bal oldal idomot,féktárcsát,berugótengelyt. Ha valaki tudna valami cimet infot hogy honnan tudnák ilyen dolgokhoz hozzájutni nagyon megköszönném. Elérhetőség : 06703276147 , africa-24@freemail.hu . Bács-kiskun megye
Hát figyelj......nyúzós terepen, illetve 70-80-al tépve közúton bevághatja a 6 litert szó nélkül. Amúgy nyugodtan járva, városban, nekem 4 l-el elmegy. Átlagban 5-nél sose eszik többet, de ez használat kérdése, ki hogy mennyit,hol használja. Én általában hosszabb távon 60-nál gyorsabban nem megyek vele, mert kb. pont ott pörög 6000-et, onnantól kezdene el "menni", meg enni is:)
De amúgy minden kismotor relatíve sokat eszik, Rigák, Verhók is 3-4 -et esznek, és még nem is mennek, Danuviák is elkérik a 4-et.
Ha minden oké a gépen, és nem járatod csúcsra feszt, ésszel használod, akkor 4-4,5l-es fogyasztással számolj vegyesbe. Legalábbis nekem ennyi egy kopott Polini 100-as hengerrel.
inkább tt-t vegyél már ha terepre kell meg ha gizdább vagy

evvel a dög xt-vel újra meg kell tanulnom menni
nekem a csúcs 80km nél kellett tartalékra tenni a 80ast
de 6l minimum elment

evvel a 600assal, igaz még csak barátkozom, de 60km nél nem ment bele 1.5 liter egészen
Most miért vagytok oda? a 2T mindíg is sokat evett mivel forgatni kell hogy menjen is és ha forgatod akkor eszik is mert nem csak levegővel megy... 5-6 literrel még nem is panaszkodnék Az enyém (125ccm) olyan 12 körül eszik nah az a tuti
De a tiéd 110ccm ahogy látom!
nekem a 80as som 5l evett terepn ha huztam neki
Most őszintén mennyi eszik egy 80as dt,mert ha annyit amennyit sokan mondanak(6liter) az elég gáz egy 80ccm-es motortól?!
az jó hír számomra
nekem 600as van de kevesebbet eszik mint a 80as dt
van vkinek 350es xt je?és ha van akkor terepen 100-on mennyit eszik?
akkor megmenekültem egy csomó szereléstől
továbbra is eladó, dt125 főtengely, gyújtás, váltó, olajpumpa.
érdeklődni:06205720395
sakoo@chello.hu
ja és keresek elsö sárvédöt+olyan gumit ami a karbi és a légszüröház között van