Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a srác eladta a motort, nekem
a legnagyobb baja :uj hajtokar ,csapágyak,szimeringek, a dugo olyan hogy 1 darabig elpöfög vele(talán)
Eladó sorba kerűlt a mocim! http://kepesmotor.hu/yamaha/i?...
am van vkinek 360 es xt je?ha van akkor mennyit eszik?
hali
pontosan mi baja ennek az 50 ezres motornak?
Sziasztok!
Van egy eladó gyári yamaha dugóm és gyűrűk 80-as Dt-hez. Túlméretes asszem, az átmérője 49,3 mm.
Ha érdekel valakit írjon!
bence86@t-online.hu
hello dt-elsö lámpa kééne nekem tud vki segiteni?köszi!
van itt olyan aki kaba-i?
jólenne csak nekem a nyakba csúszó tengej az nekem 27mm környékeés nem tudom hogy lehetne megoldani
Nekem van DT80,125 LC2 tárcsás első telóm eladó,kiflikkel együtt. 6000-ért adom, de Miskolcon van. A krómozott szárak ármérője 35 mm, a váznyakba belecsúszó csőé 30 mm, a teló hossza kb. 91 cm.
Ha érdekel valakit: skodi84@freemail.hu
12 az szerintem is sok, krosszpályán is maximum 8-9... amugy meg nekem 4-5-6 gázállástól függően
*tavaly
Tayaly volt felujítva a motorja 110.000ért eléggé kivan hegyezve a gép lépeget azért
ott*
akkor orr nagyon elvan állítva vmi vagy cserés már a dugó...annyit nem ehet
2órával már sokat mondtam...
nekem egy tank benzin 2 óra úgy saccolom hogy olyan 12-13-at eszik
gyárilag fojtva sztem olyan 3-4 liter max fojtás nélkül meg 6 körül ehet
cseréld le kiflikkel együtt, egy 125ös DTbe gyári használt telo max 30e forint akkor abba se lehet azért annyira vészes!
Elfelejtettem oda írni, h DT-re gondolok!
Olyan kérdésem lenne, h menyit fogyaszt kb egy Yamaha 125R?
Nincs mit
Nekem elég gyanús, h a power szelepbe vert bele a dugó, mert a közepe szép fényes a powernek, a többi része meg kormos. Szóval erre van megoldás?
Darknox Köcce!
jah és találjátok ki hogy miért tört el, nehogy megint gáz legyen. Nekem spec túl éles volt a kipunyílás és az kapta meg, szal reszeljétek le az éleket, a felömlőknél is
elnyaltam a derbimel és sehol se találok jó telókat előre már a yamaha volt az utolsó reményem
nah mondtam én
nekem mind2 gyűrű szarrá tört, viszont a kipuban találtam csak darabokat. Rázzátok ki belőle. De ettől még lehet a karterben is az viszont szopás mert ha nem jön ki onnan, hiába tesztek bele új dugót-gyűrűt, menetközbe felkapja a darabot és megint szétbassza.