Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogyan kell?
beszarok! Nem igaz hogy ezt sem tudom leszedni!
Hali! Nemtuom milyet akarsz, én nemrég borultam és eltört én újat rendeltem és egy 1000Ft-ba kerül. Ha neked az megfelel akkor rendelj innen. (bár én egy hete rendeltem és még nem jött meg ) http://www.universalmotor.hu/s...

Üdv: Bihari
okés. köszi mindenkinek... amugy az enyém is 125-ös. és csak szeretnék ezt-azt megcsinálni.
te szerintem valami másra gondolsz a főtengely szimering a főtengelyen van
nekem 125-öm van de gondolom ugyan az leszeded az ypvs-es sapkát azon az oldalon lessz egy imbusz csavar amit kicsavarsz és elvileg ki jön 2 részben a baloldali baloldal felé a jobboldali ....
ott van amin rajta van az első lánckerék!leszeded a lánckereket és kikell piszkálni vmi csavarhúzóval vagy vmivel!
Az a főtengelyszimering hol is van pontosan?
Nagyon macerás lenne kicserélni? Még nem nagyon nyúltam bele.. Fateromé, aztán nehogy elbasszak valamit benne... Szóval nagyügy kicserélni?
Szevasz!
A két sárga hátsó lábtartót mennyiért szeded le nekem?
havernak a robogon van, multkor mikor raliztunk kijött megnézni, aztán én meg másik srác elástuk neki a hátulját, egy fénykép kedvéért, azota se tudta rendesen kipucolni :))
direkt szűrő a porba? felejtsd el, nem érdemes
Szevasztok!

KUPLUNG KART KERESEK !akinek van legyenszives jelezzen vissza köszy!
Mik a tapasztalatok vélemények a direkt szűrőkről ? Milyet érdemes tenni dt-re?
eladó a motorom
bivalyerős full jó állapot
94es 80ccm nemrég lett felújítva:
fag csapágy prox dugó rik gyűrű prox hajtókar ezekkel kb 500km ment
elsőfék felújítva eredeti yamaha cuccokkal (fékbetét+gumi részek) eredeti légszűrőszivacs ezekkel max 1000km ment
mitas c4, c2 cross gumik kb 50km van bennük

minden része működőképes, kipufogó gyári (hátsó dob visszaállítva eredeti állapotára)
lánc, lánckerekek jó állapotúak (ezek nem újak de sok km mehet még)
adok hozzá egy komplett 80as blokkot )egy gyűrű hiányzik a dugóról, és váltóban pár fogaskerék defektes), új pót kuplung&fékkar, egy teljesen ép hűtőidom (ami rajta van törött-itt-ott de egybe van ragasztva)
visszább van kép róla akit érdekel komolyabban lemosom

egy hiba van benne:
újra lett perselyezve a berúgótengely és a kuplungkosár közti fogaskerék, és ledobálja a seegergyűrűt
de ha lesz időm visszateszem az eredetit
ahogy nézem az árakat 280ezer reális összeg
Mi is ezen gondolkodtunk.... Levegő arányt növeljem v csökkentsem?
mert elég nehezen fordul. nem lehet valahogyan kiszedni hogy kicsit megtisztítsam?
Sziasztok ! Van egy eladó dt 80cm3 asom .A motor nemindul de szikrát ad benzint is kap .Inkább alkatrésznek . A váz,sárhányok,kerekek,kormá ny,karburátor jó ,tankon kisebb horpadás , első gumi 85 % a hátsó 75 %,vizhütéses ami tökéletesen mükődik , 6 sebeséges jó a váltó is .Csak egyben eladó bármely nap. Biatorbágyon van.40 ezer ft ért lehet vinni.
Telefonszám:06705502469
és miért szedted szét?
merre akarsz továb meni?
ez a bal oldali (lent)
Hali...
A powert szedem szét de csak eddig jutottam: jobb oldalon valamennyire szét tudtam szedni (első kép)
de a bal oldalon a csavart kiszedtem aztán kész (2.dik kép)
hogyan tovább?
srácok, folytatodik a mizéria a tulmelegedést illetöen! most ugy inditottam el h levettem a sapkát a hütöröl, den em láttam egy buboráékot se, pedig nagyon kerestem, tehát a probléma még mindig fennáll, a hütömben kevesebb a viz mindig lehet rátölteni és tegnap is a piros elött egy fél milivel állt meg néha, akkor le is állitottam, de nem akarom h beálljon és motorozni szeretnék, szoval nemtom mi lehet a gond, SEGITSÉG!
kicsit olcsobban is találnál szerintem
hali jo már a motorod?