Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon sokba van ám.(6 kiló felett) Olyan állapotban van,hogy nem tudsz belekötni semmibe.
98 körüli és állapothoz képest reális
ha az enyém ilyen polir lenne akkor tuti eladnám egy fél miska körül...
igy meg nem adom el hanem fejlödik majd a drága és beszámolják egyszer egy DRZbe:D
Valaki mondjon már please egy használható ötletet, hogy hogyan lehet visszarakni a hátsó teleszkópot a vázba? Tök egyszerűen kijött, de visszafelé túl hosszúnak bizonyul. Le kell tekerni az alján a meneten a két anyát, ami a rugót a felső résznek tolja, és akkor lehet hogy nyerek vele annyit hogy be lehet valahogy illeszteni?

Szeretném összerakni a gépet hétvégére SOS
Hali. 4 kilóra? Miért hányas évjárat hogy ilyen sokat kérsz érte? Szép, szép amúgy ,de 4 kiló az sok érte. szerintem
Valaki dob nekem egy képet 80-as lc2-es fötengelyröl? Csak ugy kiváncsiságból
Sziasztok srácok!
Ha esetleg valakit érdekel eladó a motorom. Yamaha DT 125 R kifogástalan műszaki és nagyon (ritka) szép esztétikai állapot. Ár: 4 kilóra gondoltam
nekem is van 1 elado gumim:pirelli enduro hatulra elégjo álapotba
Dobj már egy msn címet
én még egy darázstol is összefosom magam ha 2 m-nél közelebb jön, de egy kis pénzmagért adok gumit :P
Igen madárpók!
Pl:
Amugy a tömítés szett ára kb 2-3000 Ft, de abban sok minden benne van.
Mértnem cseréled ki magadnak?
Nem egy nagy extra ha nem kell hengerfejet igazítani. 4 csavart kell csak kiszedni.
Hol lehet puhítani? A két alsó anyával, ami a rugót rögzíti?
én teljesen puhára állitanán, h be lehessen nyomni
szét még nem szedtem ennyire
srácok, hengerfejtömités csere mennyibe kerül? beszélek ismerössel, aki meg is csinálja sztem csak kb mennyi lesz ?:S
Hali,

segítsen valaki please. Hogyan lehet visszarakni a hátsó teleszkópot a vázba? Tök egyszerűen kijött, de visszafelé túl hosszúnak bizonyul. Le kell tekerni az alján a meneten a két anyát, ami a rugót a felső résznek tolja, és akkor lehet hogy nyerek vele annyit hogy be lehet valahogy illeszteni? Aki csinált már ilyet kérem segítsen. A német használati utasítás nem sokat árul el evvel kapcsolatban
madárpók
azonnal elkezheted az Akorl. de ha 16ávesen lerakod A1-re akkor 18 évesen már A-ra is lerakhatod!
Tehát ha most M-re van meg akkor most bátran lerakhatod Akorl.ha elmultál mit tom hány éves asszem 17
vagyis én így tom!:)
van elado gumim, ha érdekel akkor megegyezünkthat's it
Szép estét!
Madárpók eladó avgy cserélhető: Gumi, kuplungkonzol, gyári idomok, hátsólábtartó...!
hello, nekem rendszámos DT van és 16 vagyok, igen egyszerü a helyzet, a DT-ket még folytott állapotukban helyezik forgalomba, nekem 10 kW van benne :) de általában 10-11 szerepel nekik a 20 az sok egy DThez:D amugy azt is lehet csinálni, h eredetvizsgálaton szolsz h elirták a forgalmivban a kW-ot és kész... vagy valami
de aki keres talál, és nem is nehéz :) :D
Hello petya132.
Minden ugy van ahogy ini leírta.De van olyan is hogy ha 16 éves korodban megvan az A1 akkor 2 év mulva 18 évesen le tudod rakni a korlátlan A-t.Én is ezt fogom tenni .
Ja és az én motorom forgalmijába is csak 10Kw van írva
korlátozottra mehetsz egyből ha vagy 18 éves, esetleg a tanfolyamot elkezdheted előtte is de vezetni 18tól lehet
nekem annak idején 16 nap alatt megvolt az a+b
ha leteszed aza1et akkor utána vagy 30lé a korlátozott
apja fasza 20 kw, 8.5 az enyém .Honan tudom? Forgalmi
Igen a korlátozott okés... nekem 50-esre van jogsim már. Tegyük fel én most korlátozottat akarok, akkor gondolom elötte plusszba még elöször le kell tennem az A1-est? és azután következhet a korlátozott. vagy azonnal tehetem A korlátozottra? mert ha nem akkor az jó nagy kiba**ás. plusz pénz...és pénz....:/
http://www.hasznaltauto.hu/1794262_yamaha_dt_1989
Pl. ez jó is lenne. papírok vannak. rendszám meg minden okés...de 20 kW.
nade azt em értem hogy, van egy másik motor. új... 200vhányas és arra meg az van írva hogy 11 kW. ugyanugy 125-ös. ez most hogy van...? arra tudok csak gondolni hogy meg van buherálva a vizsgáztatás.