Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

210 nwem átmérő, hanem átfolyás lesz.
210 főfuvi óráisi 120ast tegyél bele:D
sziasztok, egy kis segítség kellene :) nagyon megköszönném
az lenne a problémám, hoyg a karburátort nemtudom beállítani, húzom neki a gázt, és amikor elengedem és visszaesik a fordulat akkor visszadurrog, sztem szegény a keverék nagyon, és lehet h ez detonáló égés, emiatt fogyott el az előző dugattyúm is nemrég, vki tudna esetleg segíteni h milehet a probléma, és hogy tudnám rendesen beállítani a karbit h ne durrogjon, és 210-es főfűvóka van benne, nemtudom h ez kicsi e vagy nagy?
Gyári új főtengellyel, csapággyal, szimmeringel felújított önindítós
motorblock, henger nélkül eladó 150 000ft
Írtam
Szasz!

Ha jólemlékszem valami citromáled vagy iylami macerás címed van, arról nem mingig kapom meg az izéket, sejtettem, hogy iylesmi van.

A nickzo kukac indamail.hu címre tolj egy mailcímet ami egyszerűbb vagy mittomén, akor megíroma címem, oszt kécc is:)
Off: Fúúú. Látom nem ment el egy mail se korábban. Lényeg a lényeg, nem tűntem el. Ma vergődtem haza, torlódott minden, meló, POSTA, de ha elfogadsz küldenék még kárpótlásul valamit, sőt egyből ezt a kettőt.
Jaja, sikerült végre visszaérni a városba..
Mekedvi úr, látom elő vagy kerülve:)
Fényképezd már le légyszi Mert ilyen nincs a motoron. Nem az egyenirányítót vagy a fesszabot találtad meg? 8ohm-ot kihozni egy mezei rézlemezből meg kb lenne párszáz méter hosszú.
Hát, olyan tényleg nincs a Tecsóban...
Nem biztosíték hanem ellenállás,ami egy T alaku müanyag burkolatu rézlemez amely a vázra van felfogatva és kettő csati van a lemezen egymás mellet
Én kicseréltem a biztosíték foglalatát késes típusúra, így nincs több probléma a beszerzéssel.

http://www.arwill.hu/portal/st...

Különben szerintem bármilyen motorosboltban kapsz ilyet, ahol régebbi típusokkal is foglalkoznak, de pl Ocskanban, ill Tuskóban is láttam ilyen régi típusú hengeres (üveg testű) biztosíték készletet.
Köszi!
Könyv 10et ír.
8 amper körüli.
Üdv.! Valaki meg tudná nekem mondani 125R akkumulátoránál lévő olvadó biztosíték paramétereit...?
Sziasztok!
Megtudná mondani valaki,hol tudok dt 50 mx-hez 8 ohm-os ellenállást venni?Webshop vagy Bp.-i motoros bolt jöhet szóba.
köszönöm!
igy vettem ;) igen én is 10 perc alatt csináltem célsszerszámot!
Nyilván ott támasztott ki leszedésnél:)

Így szoktak eltörni, pedig mintegy 12,5 perc célszerszámot csinálni
oké köszi a választ ! :) ujonan a tudok valahol venni ? vagy tudsz valakit akinek van eladó?
Kuka.
Kosár csere.
Ha így összerakod, egy az hogy csálé lesz a nyomólap, nem is fog kiemelni rendesen, de ha mész vele, egyszer megpergeted, szétszáll mint a szar, s lerendezi a blokkod is.
Jó esetben kibassza a deklit, s beleállnak a lábadba a darabjai....