Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

volt egy 80lc-m amibe vettem egy for dugót... 3,5 éve kb erik365-nél van a motor... most lett ki cserélve az a dugyattyú kb 30 000km-t.
Ezér nem értem hogy mi lett a mostani dugóval..
Arra gondoltan hogy nem jól fúrtát a hengert... mert olajat kap a motor rendesen és a tankba is teszek mindig egy kis olajat
a for yamaha dugó egy kaki .nekem 900 km birt nekem eltörte gyűrüt meg megolvad egy része a dugónak,mondjuk direk azért raktam bele 3 hónapot kibirjon motorgenerálig :)
Meteor dugó 17-18 ezer ft én ilyet fogok venni
helló már csak ez van meg 4490ft
Olyan problémám van... hogy 125 lc2 fúrás óta ment kb 4000-4200 km-t de kezd gyengülni meg kopogni.... a dugó elég rendesen.kotyog benne....
for yamahás dugó van benne 56,50 mm
tud valaki valamit mondani?
hello meg van mind a 2 idom? vagy csak ami a képen van?
milyen levegő szürő való bele ?
Főfúvóka dugulás, rossz méret, légszűrő gond(koszos vagy nem rávaló)
Helló yamaha dt 80 lc 2 motorom ledadog egy teljes gáz adásra ! Berakom 1-be , kipörög,megyis de csak addig amig nem huzom padlóra utánna teljesen elfogy az ereje és ez minden 2-3-4-5-6-nál is milehet a probléma ?
http://motoroswebaruhaz.hu/spl... ugyanitt megtalálod az említett JT Asahi láncot, csak nem ezen a néven írják, hanem 420H, de a képen ott a doboza. Én mindig ilyet vettem(magamnak és másnak is), olcsó és jó, nem éri meg a plusz ezreseket árban a többi.
Milyen az a nem sima DID lánc? gyűrűs?
Jt asahi láncot
Milyen erre? Típus? DID láncal nincs semmi baj, maximum a sima alap did lánc nyúlik kicsit gyorsan.... Nekem az van két szezon óta rajta és semmi baj vele..
milyen fajta láncot ajánlotok erre mert e didid lánc márkájút kerüljem annyit mondtak
Szerintem csak azért fúrnak drágábban, mert drágább a motor. Egy Ferrarihoz sem adnak egy fedőkupakot 50Ft-ért, hiába ugyanaz, mint egy opelé. Nem hiszem, hogy olyan nagy különbség lenne, ami megnyomná az árat, de ki tudja.
7450 ft volt a dugó,mutatta is amikor megrendelte,azt mondta 11 000 ft lesz fúrással együtt,de amiért ilyen sokat vártam rá,ezért csak 8-at kért.
Pár hengert fúrattam már ott,saját részre,és ismerősöknek is,és eddig csak 1 motornál adódtak problémák 2x is,egy Yamaha Jog az áldozat.
Most akarja újból fúratni uncsim,már harmadjára 3 év alatt.,
Ott valami nagyon nincs rendben.


A karbi beállítást meg próbálgatom tovább,egyszer vagy ráérzek,vagy valaki hozzáértő beállítja majd.
ebbe igazad van nem holmi zsákbamacskát csinálnak
köszi szépen hát én pontosan nem tudom neked megmondani mién a mérete mert még nem igazán szedtem szét de mondták hogy ezekbe drágábban fúrnak mivel keményebb az anyaga mint a simsonékéba
http://www.nagygepmuhely.hu/ pontosan itt fúrattam, én kecskeméti vagyok, csak azért mondtam. Biztos van máshol is hasonlóan jó gépműhely. Nekem már az elmond sokat a minőségről, hogy dugattyú kézhezvétele nélkül nem is vállalnak fúrást, máshol "vakon" méret alapján fúrnak, aztán vagy akkora vagy nem.
köszi szépen pont eszt a oldalt kaptam hogy itt nézzek széjjel hát kecskemétet nem tudom de normálisan megakarom fúrathatni télen most még el szaladgálok vele így legalább normálisan megtanulok vele motorozni miért te Kecskeméten fúrattad a hengert pontos címet tudnál adni szoktak ezek postai úton is vállalni mert mesze van hozzám
Prox dugót vegyél! http://motoroswebaruhaz.hu/spl... itt találsz is. Ezt a weboldalt ajánlom, többször rendeltem innen, mindig tökéletes alkatrész érkezett, gyorsan, olcsón, ha bármi gond volt készséggel segítettek. Ha bonyolult a neten rendelés, telefonon is lehet ugyanúgy.

Egy jó gépműhely megmondja majd, hogy mekkora dugattyú kell a henger kopottsága alapján(megmérik), megrendeled ha ők nem tudják, és megfúrják hozzá. Itt Kecskeméten 4-5 a fúrás gépmunka díja, viszont nagyon jó! Van, ahol 1500, de annyit nem ér, hogy összerakjak vele egy motort.
Ha megtorpan, akkor a tűn kell variálni inkább. Lehet, hogy most beállítottad a csavart, és elmászott a tű beállítása, mivel hatással vannak egymásra. Felet tekerj kifelé a csavaron esetleg.
Az nem túl bíztató, mert egy igazán minőségi dugó magában 9-10-be kerül.
42 az utolsó méret. Ha nem szorul meg majd nagyon, hanem csak simán kopik, egyet még lehet fúrni.
Hallott már valaki olyan olajról hogy motorgold twotec speed? Állítólag full szintetikus api tc jaso fc szabvány, német olaj elvileg és ilyen 1200ft körül van literje.
Nekem 8000ft-ért fúrták meg kompletten mindennel együtt.
41,75-ös méretre.
Azt mondta a szerelő,hogy ez volt az utolsó fúrása a hengernek,ami nem baj,mert ha tönkre megy,van másik hengerem.
Most sikerült úgy beállítanom,hogy jó a hangja,szép az alapjárat,viszont eléggé füstöl,szerintem ennyire nem füstölt.
Meg van hogy menet közben,kicsit megtorpan,szóval még kell rajta állítani.