Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor tuti hogy az óra szar. Tegyél rá gpst
igen,mert?
37a motorkodu? Német piacos.
nekem is 84-es
nekem sincs csak a tompotóba egy kevés , amikor kibeleltem kb zacskónyi korom + az a köcsög szunyogháló szerűséges drót de kb 3kg-nyi de full korom az is, csoda h távoztak a gázok
Ha szedted már szét az órát akkor láttad hogy nem fogaskerék hajtja hanem a spirál és a mutató között mágnessel van megoldva a kontakt ami ugye idővel gyengül így nem mér pontosan, nekem 84 es a dt ezen a szerian minden szar az óra akárhányat láttam.
rezooba nincs fojtas nekem.
de az hogy lehet h nem mér? köszi a tippet én is gps- re gondoltam
hát ez az, de neked a pufóba van fojtás?
65km/h 6-dikba és 6e pörög, amúgy meg minden sebességbe 8e kipörög
Ott nem is tömít semmi, csak a subert mozgatja fel le ennyi a szerepe.
Csak azért mondom mert nekem 60nal nem mér többet az orám.
Egy mezei csavar nem nagyon fog ott tömíteni neked, ez a baj...

G.
Tegyél már rá egy GPS-t. Tuti szar az órád.
helló nekem benne van a fojtás 15/54 átétel de 80/kmh a vége !
80dt-be az elektronikába lehet folytá,ha igen hogy lehet megoldani?
65nél tovább nem megy. 15/54 áttét 65km/h cseréltem 15/48 ugyan úgy 65.
karbi jó, légszűrö fasza, kipufogó kibelelve kiégetve csak a tompitóban van folytás + gyapot. hengerfej tömitést kellet cserélnem dugó is fasza fúrás óta 1700km van benne kb.
ELADÓ! DT 125R hátsó féknyereg felújítva (új karmantyú,porvédő,homokszót,festett) 0630 680 44 13
Már átutaltam rá a pénzt!
Leírnád,hogy szerinted míért is felejtős?
Fórumtársunk írta,hogy attól lehet jó,amiért nem a gyári az a csavar,meg könnyű csinálni hozzá jót!
Ezért döntöttem úgy,hogy megveszem.
Nem -nem. Ez felejtős.
Akkor szerinted megvehetem?
Szerintem igen, de ez attól függ, hogy milyen a kialakítása a csavarnak. Egy sima csavarból se tart sokáig kialakítani egy jó alapjárat állító csavart.
De ettől szerinted lehet jó,amiért nem gyári?
Nem gyári, de egy oldalnézeti kép jobban elárulná.
Szép jó estét.
Szerintetek ezen a porlasztón az alapjárati csavar gyári?Mert csak akkor venném meg ha igen,kókánnyal nem szeretnék foglalkozni,nehogy ne lehessen beállítani az alapjáratot!
Értem tudsz benne segíteni h megnézzem nekem mekkora az áttétel?
Mit számoljak meg vagy esetleg mérjek le a lánc tányérokon?
Ne haragudj ehez nem nagyon értek :)
Köszönöm szépen
A lánckerék igen csak közre játszik a sebességben mert a láncáttételt azokkal tudod variálni.előre minnél nagyobbat hátra pedig minnél kisebbet teszel annál gyorsabb lesz de így viszont nem fog ugrani.