Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha kevés lesz benne a kompresszió mi a tetendő karburátort mit kell rajta scerélni vagy megnézni hogy nincs e ki kopva
szia igen benzines a gyertya meg van szikra aszt néztem meg legelőször
Pedig mielőtt belelovalod magad a gyújtóteljesítmény mérésbe,meg a zavarszűrő ellenállásokba azért nemárt egy egyszerű szikra nézés.Az alap dolgokkal kell kezdeni,utána lehet menni vagy üzemanyag vagy gyújtás irányba.
se kép se hang ugyan aszt csinálja ahogy mondat fogjam meg elől ami a tank fele néz de semmi mit csináljak még rajta
ezen a képen jobboldalt az a függőleges hurka, amin 3 csík van, az a légszűrő bemenő csöve. a motor eleje felé néz rajta a lyuk a végében, azt kell befogni, félig, negyedig, szinte teljesen, próbálgasd! ha így jobban működik akkor lehet tovább haladni.
remélem már valamivel jobb kép amit legutoljára csináltam jobban átlátható a dolog :)
remélem már ez jobb kép ínétól hogyan tovább mit keresek
a dt 80ashoz nincs prox
de
a beluga nevű robogóhoz van, de ebbe bele kell marni az ablakokat
amúgy passzol bele
Szia nos én eszt láttam mikor le vetem a tetejét ínétól hogyan tovább ?
Egyetértek.
egy normális fényképen több mindent látnánk told ki az udvarra és egy normális fényképezővel ,egy képet csinálj
helló yamaha dt 80 lc2-höz gyártanak prox dugattyút és prox hajtokart ?
nem igazán értenek itt hozzá azért fordultam a fórumos motoros társakhoz
Ebből a képből én nem sokat látok.
Nincs a közeledben valaki,aki ért hozzá?
erre a kis négyzetre gondoltál vagy mire ?
Értem és köszönöm mindkét választ.
Van itthon hozzá 90-es főfúvókám,akkor lehet azt rakom az újba,ha kisebbet adnak vele.
szerintem a 12es karbin 82-es a gyári főfúvóka. Ha meg sportszűrős, lehet nagyobb is kell egy kicsit.
Ha időnként befújod légszűrő spray-vel. akkor nem gáz.
Nekem sportlégszűrő van rajta,az nem gáz?
Meg van a gyári légszűrőház is,de azt a csövet nem adták vele,ami a porlasztóhoz megy,ezért nem raktam fel.
Értem.
Amúgy 40-es,és 80-as fúvóka van benne,az úgy jó?
Mondjuk mind1,mert ha veszek másikat,abba tutira nem ilyen lesz.
A karbit csak megtalálod, annak a hátulján van egy cső, azon szívja a levegőt, nem kis dobozka, egy nagy műanyag doboz az ülés alatt. Ahova megy a gumicső pont a kép jobb oldalán, már nincs benne a képben. Ha az ülést leveszed, annak a tetején ott lesz a bemenő cső.
én nem találok rajta semmiféle kisdobozták vagy mit mondtál már meg üt az ideg