Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a honlapon nincs vasárnapi nyitvatartás írva!
ha nyitva lenne a bolt elmennék én,csak vasárnap nemtudom milyen motorosbolt van nyitva?
Ha gondolod holnap ha felkelek meg nézem itt az Odornál hátha van neki de nem igérek semmit
Ha más nincs Hétfőn van tuti Táborinál
azért írtam itt mert sürgős lenne,hétfőn de-re össze kéne raknom a motort,de addig nem tudok haladni mig nem szerzek egy gyűrűszettet,ami volt a dugóhoz eltüntették miközben oda volt furatni a henger!
Ott van gyűrű a gépedhez bár most kapcsolok lehet van Odornál is az meg itt van palotán
06307423741
hivj fel meg dumáljuk
Szívesen de minek is?
Hétfőn van csak nyitva
Vagy mit takar ez a ,tábori,?
Hali!
Holnap délután tudnánk valahol ütközni?
Szia
Újpesten tábori
Hali!
Budapesti dt-sek!
Nincs valakinek elfekvőben 42 mm-es gyűrűszettje?
Sürgős lenne!
E-mail: hmmartin@citromail.hu, nem tudtam kitenne az adatlapomra.
Eladó sorba került a Dt-m, ha érdekel valakit, vagy tud olyat aki Dt-t vadászik, az kérem adja tovább az infót :) Köszönöm előre is :)
E-mail az adatlapomon.
váltóolaj
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem. hogy milyen olaj való a DT 80 LC2-be?
Köszi!
Sziasztok!

Dt125R-be keresek termosztátot, és ilyen fékkart.
Köszi!
Hátsó kereket meg csináltam gond nélkül.Bele se gondoltam mikor szét szedtem hogy ez nem fog menni..Ezt hívják úgy mint a buzi indiánt...szopacs..
igen tudom hogy van hirdetve de nincs márt meg nekik őket márt hívtam :D de azért köszönöm szépen a segítséget :D meg ügye azért ők kicsit messze is vannak tőlünk hogy mondjuk csak 1 karbiért le menjek :S
múltkor láttam egy hirdetésüket az oldalon egy bontásra ítélt dt-t árultak, és volt rajta egy giannelli/ arrow kipu is

http://www.gerecsemotor.hu/
beszoptad.........
nekem majd egy napba telt az akció
tedd be az összes küllőt, lazán húzd meg a csavarokat
utána kezdődhet a bál
beteszed a helyére(motor felemelve) és méregeted hogy mikor van középen, mikor lesz/nem lesz tojás benne mikor üt/nem üt
Volt a Discovery-n az Autókereskedők c műsorban egy küllős felni felújítós rész. Ott a szaki úgy csinálta, hogy egyesével vette ki a régi rozsdás küllőket és a helyükre rakta az új küllőt. Ő sem vette ki egyszere mindet.
Ha jól emlékszem a manual is csak a laza küllők meghúzását írja, azt nem, hogy vegyük ki, majd tegyük vissza és húzzuk meg újra.
Bár így legalább könnyebb lepucolni a felnit.

Itt van némi infó a házilagos küllőzésről: http://jawamoped.hu/szereles/b...

G.
Vidd el szakemberhez, kétlem, hogy ki bírod majd centrírozni. Ennyi erővel a láncot is szétszedhetted volna darabjaira. A laza küllőt meghúzni szoktuk amúgy, nem kiszedni. És azt se mindegy, hogy melyiket mennyire
Srácok segítsetek már tegnap szét szedem az első kereket ki szedtem az összes küllőt mert lazák voltak de akkor már meg is tisztítom őket...de azt hittem össze rakni is olyan egyszerű lesz mint szét szedni ne nem így van.. nem tudtok itt a neten valami le írást ami alapján jól vissza bírom őket fűzögetni?
hali nem rendszámos a motor de gondolkozok h eladjam e mert piszkosul jó motor eddig nem volt vele semmi baj tényleg rúgásra indul meg erős is 180 as hengerrel. am az a hely merre fele van ?:O
hali
láttam, h eladó a motorod, rendszámos volna?
am a gerecse motornál szerintem von giannelli rezó