Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia! Levegős 50-es dt ,aminek megszorult a henger/dugó! kb mennyiből lehet kihozni ,hogy patent legyen?
köszi előre is!
Multimétered van? Nem sokból tart átvizsgálni.
ha cserélni akarod akkor vagy veszel egy lapot és kivágot, vagy bemész márkaszervízbe és rendelnek neked. vagy veszel karbont az is lapba van és azt is méretre kell vágni
Gyárilag is az van benne.
Üdv mindenki! Egy olyan kérdésem lenne hogy tudna valaki ajánlani egy olyan szakit aki rendbe tudná hozni villamoságilag Yamaha DT 80 lc2-esemet és megnézni hogy mitől nincs szikra. Elsősorban fejér megyében mivel itt lakom. Ha lehet olyan aki nem csillagászati árban dolgozik. Előre is köszi!
Halihó!
Ismét feltenném kérdésem, mivel nem válaszoltatok
Dt 125r-be honnan tudok rendelni membrán lapot, és milyen árban vannak?
Apuci akkor 30.án le tudsz nézni erre kisebb dt-talira? jó volna ha minnél többen lennénk
Egy arasszal jobb a runner még mindig:)
de majd kimegyünk egyet gurulni az aszfalton, én jövök majd runnerrel aztán te is leteszteled!
Használd egészséggel........
Ha problémád van megtalálsz.
Na még mindig jobb a Runner?
Köszi Apuci még egyszer hogy összeraktad a gány gézától vett Dt-m.
Leverettem vele 80 kilómétert és megy mint az álom... Az átlag amikor vittem hozzád 40-50 volt amikor meg hoztam vissza 90-100 nem rossz javulás....
legalább 15x megnéztem reszelgettem rajta, összeraktam elmentem vele 300km-t és beleért, szét is baszta a dugómat
Megnézted hogy beleér -e egyáltalán?
A tolómérő szárát beleengeded a hengerbe hosszába, úgy hogy benn a pover tengely, és abba az állásba forgatod.....
de erre válaszoljatok már na
Há' és?
Nincs abban semmi, ők csak "cumisüveget" látnak ebben....
Fúrás után ti hogy szoktátok a powert felszabályozni hogy ne érjen bele a dugóba?
képet kérnénk arról a vörsöny kipuról, meg írd már le pls hogy mik is lettek cserélve
Köszönöm a segítséget, 30 Le nem túlzás a henger meg hajtókar se gyári, meg a kipu egy verseny változat másolata.
megvan még a DTR kipufogód? mennyiért adnád akkor végül a hangtompítót legolcsóbban?
akkor már nem is érdekel a dolog nem gyűjtöm meg még jobban a bajomat egy nicasilos hengerrel
jaja emlékszem asszem ráadásul még nikasil-os henger volt!
valaki nem rég írta hogy van felújított blokkja meg henger dugó. A henger dugó milyen árba lenne meg hogy is néz ki?
Bonyhádi
ja és JT lánc és a lánckerék is JT...nekem eddig bevált. rendeld nagyvasról. az a legnépszerűbb
a 30lóerő túlzás, de nekem 428as van. azt írták hogy erősített változat(428H)
Üdv!

A napokba DT 125-R re szeretnék rendelni láncot meghajtóláncot, ki milyet ajánl? 428-as mennyire felel meg a 30 Le- erőnek illetve ki milyen oldalról szokott rendelni?